Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan tudnám megtartani a...

Hogyan tudnám megtartani a súlyomat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sikerült lefogynom annyit amennyit szerettem volna, viszont még mindig elég nagynak látom a hasamat, de kg-ra már nem kell fogynom.

Úgy döntöttem hogy most már csak tartom a súlyomat és formásodni szeretnék. Jelenleg kb. 1300 kalóriát eszek egy nap,azt szeretném tudni hogyan és mennyit növeljem. 150 cm vagyok és 40-42 kg.

Illetve azt szeretném kérdezni hogy hány gramm zabpehelyből csináljam a zabkásám ha szeretnék belerakni 10g chia magot vagy egy kis fahéjat is hogy jobban laktasson, még áfonyát a tetejére.

És még az lenne a kérdésem hogy ha valamikor többet eszek mint 1500 kalória, akkor hízni fogok e.

Köszönöm szépen előre is 🥰



ápr. 5. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Kimaradt hkgy sportolsz e. Heti 3 sporttal reális hogy 1300 kaloriaval fogytal. Ez azt jelenti hogy kb 1500 a súlytartásid.

Tehát ha egy nap 1600at vagy 2000et eszel akkor nem hízol semennyit. De ha egy hétig mondjuk 1900at eszel minden nap attól egy hét alatt felmehet fél kiló.

Teljesen rendben van ha néha picit több és néha picit kevesebb



A reggeli meg attol fugg mit eszel es mennyit aznap. 1500 kalorias etrendbol pl ha 4 etkezesed van akkor a reggeli kozepesen nagy, kb 350-400 kalorias. 50 gramm zabbol csinalhatod a kasat tejjel es meg boven marad kaloria valamit rárakni. Viszont ha nincs benne tojás, túró, cottage cheese vagy fehérjepor vagy bármi fehérje akkor nem fogsz sokáig jóllakni

ápr. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Már írtál ki kérdést, ott többen megírták, hogy kevés a súlyod és a kcal is.
ápr. 6. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ápr. 6. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!