Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Súlytartáshoz sok 1500 kalória?

Súlytartáshoz sok 1500 kalória?

Figyelt kérdés

150 cm vagyok és 40-42 kg

Szerintetek súlytartáshoz jó lesz 1500 kalória?

Illetve tudnátok tippeket adni hogyan tudnám megtartani a súlyomat?

A válaszokat előre is köszönöm!☺



ápr. 5. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

Neked inkább hízni kéne, legalább 5 kilót.


Gondolj már bele, elkapsz valami hányós-hasmenős cuccot és lefogysz 36 kilóra???

Mész is a kórházba.

ápr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

#1

Anyukám 149 centihez volt 42 kg. Teljesen tökéletes volt a súlya. Csak halála előtti fél évben a daganat felemésztette. De ez más lapra tartozik.


Egy hányós-hasmenéses vírustól ekkora tömegből senki nem fog 4-6 kg-t lefogyni. Vagy te ennyit fogsz, mikor ilyen beteg vagy?


Kérdező, tapasztald ki, mert ez másképp nem fog menni. A mozgásról se feledkezz meg!

ápr. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kevés
ápr. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Egy vírus során sokaknak simán lemegy 3-4 kiló, igen, és a 40 kiló kevés egy 150 centis nőnek.
ápr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

#4

Na, én meg 159 centihez vagyok 46-47 kg. Az enyémre is azt mered mondani, hogy kevés?


"Egy vírus során sokaknak simán lemegy 3-4 kiló"

🤣🤦

Oké, én még sose fogytam ilyenkor.


Te lehet, hogy fogysz, meg lehet, hogy a haveri társaságod, de nem mindenki, és szerintem kevesen fogynak ilyenkor.

ápr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%

Hanyos hasmenos virustol 2-3 nap alatt is max fel kgot fogysz. 1 kg leadasahoz 6000-9000 kaloria mennyiseget kell elegetni. Szerinted ha hány, mondjuk 2 napot, az mennyinek számit? Amikor egy hét alatt nem zabál meg ennyit?


A kaloria szükségleted gondolom kiszámoltad, úgy jött ki az 1500. Napi 150-200 kcal elteres, amire a szervezet még reagálni tud, alkalmazkodni, szoval nem fogsz hizni akkor sem ha 1500 a szuksegleted, de napi 1550 kcalt eszel…..ugyanigy sajnos fogyni se fogsz, csak azert mert aznap veletlen tej nelkul ittad a kavét :)

Az 1500 elég a megtartáshoz. De ha vàltoztatnàl, akkor inkább hízz mint fogyj :) szerintem rád fér, csak 8 cmel vagyok magadabb, viszint 15 kgval több….és még így is vékonynak mondanak

ápr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%
A viz tavozik a szervezetedbol, max, ha fosol es hanysz, max fel kg megy le amit az első 2 nap csaladi zabanal visszaszedsz a következő grill partin
ápr. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, a kérdező étkezési zavaros - ez már kiderült a másik két kérdéséből, szóval igen, beteg.
ápr. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!