Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez egy egészséges napi adag,...

Ez egy egészséges napi adag, vagy meg fogok hízni tőle?

Figyelt kérdés

Reggelire, mint mindig egy nagy bögre kávét ittam tejjel (cukor nélkül)

Aztán igazából az ebéd szünetig a suliban, tehát 6 órán keresztül ettem egy tojásos, sonkás, salátás zsemlét (ez kb azt jelenti, hogy minden szünetben ettem belőle egy kicsit)

Aztán ebédre májgaluska levest és piskóta csokiöntettelt ettem, mindkettőnek kb a fele tányér adagját.

Aztán most ettem 2 almát, és még eszem, de most karfiolt, meg répát.

Ez így egy helyes táplálkozás? Netán sok volt? :/



2012. okt. 2. 17:58
 1/3 anonim válasza:
Hány éves vagy? Hány kiló? Lány/fiú? Mennyit mozogsz?
2012. okt. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Reggelire tápanyag kéne nem koffein. A zsemle jó, de jobb lenne teljes kiőrlésűnek. Azt nem tudjuk mennyi a tányér pláne a fele, mekkora piskóta volt, de szerintem ártani nem árt. Viszont kevés a fehérje, vacsira vagy túró vagy husi kéne. Ez egy napra semmiképp se sok, inkább kevés. Plussz rendszeresebben kéne enned. Mondjuk három óránként valamit.

És ha fogyni akarsz vagy "nem elhízni" akkor mozogj naponta vagy két naponta. Menj futni, vagy járj gyalog iskolába már az is sokat számít (tapasztalat)

2012. okt. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hogy meghízol-e az egy kérdés.

Adag: amennyi a gyomrodba belefér ALACSONY szénhidrát tartalmú ételekből!

Tej a borjút hizlalja, TÉGED is. Szénhidrát megemeli a vércukorszintedet, magas inzulinszint lesz, leesik a vércukorszinted, te csak zsírosodsz és kómázol tőle. Talán ismerős..


Húst egyél és zöldséget, ne varázsolj TEJJEL meg piskótával. Ebédre se.

Reggeli elvileg fontos, ne mondja senki hogy én találom ki, ez köztudott! Ha fontos, akkor adjuk tápanyagokat! Zsírt, fehérjét, zöldségeket (hús, tojás, zöldek)!

:)

2012. okt. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!