Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » A szervezetem hozzászokott a...

A szervezetem hozzászokott a kalóriamennyiséghez, mit tegyek?

Figyelt kérdés

1300 kcal-t eszek, legnagyobb részt fehérjéből áll.

7 hónap alatt hozzászokott a szervezetem és jelenleg havi 1 kg-t fogytam csak, pedig a mozgást a duplájára növeltem!


Mit csináljak? A kaját csökkentsem? És ha ahhoz is hozzászokik a szervezetem, egy idő után már csak 300 kcal-t fogok enni..:DD


2013. jan. 3. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:

nincs ilyen,hogy hozzászokik a szervezeted a kevés kalóriához,

nálad most az van,hogy ez az 1300 bevitt,pont egyensúlyban van a leadottal,

ha lemennél napi 300-ra,menthetetlenül csont sovány lennél tőle,

2013. jan. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Metabolikus szindróma, igen van hogy megszokja a szervezeted a minimális kalóriát és csak annyit fog égetni amennyit nagyon muszáj.Vagy halálra éhezteted magad vagy elkezdesz rendesen enni és hízol egy kicsit. Borzalmas amit magaddal csinálsz/csináltál.
2013. jan. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Jézus, mi ebbe a borzasztó???

Tök normális, hogy ennyit eszek.. Miért akadtál ki ezen?? Mennyit kéne ennem, 2000 kcal-t?...

2013. jan. 3. 21:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha megmondanád a súlyod akkor meg tudnám mondani körülbelül mennyit illene enned. De ez jelenleg éhezés ha csak nem vagy 30 kilós.
2013. jan. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

1700 kcal-lal hiztam meg 120 kilora, most ne mond mar nekem, hogy az 1300 kcal annyira keves lenne!!


Ne idegesits mar, mindenhol kb ennyit ajanlanak.

2013. jan. 3. 21:31
 6/8 anonim ***** válasza:

Most mondjam azt hogy én 72 kiló vagyok és 4000 kalóriával készülök a nyári futóversenyekre? (Le kell dobnom 5 kilót)

Ha 1700tól hízol ott komoly problémák vannak a szervezeteddel.Persze lehet hízni 2500tól is ha egészségtelen at étrended de 1700 már elég komoly megvonás.Voltam én is 110 kiló, ma már versenyzek.40 kilót lefogytam úgy ahogy te csináltad, éheztem.Átálltam rendes étrendre felhíztam 15öt mire beállt az anyagcserém.Most '811'el végre újra mindjárt a maxon vagyok, már tudja a szervezetem hogy nem kell raktároznia semmit.És nem lehet genetikára fogni, voltam nehéz 2500 kalóriás étrenden is.


Szóval ha tovább éhezteted magad csak vissza fogsz hízni, ennyi.Ha tudsz angolul keress rá youtube-on : Freelee. Ott minden megtalálsz a témával kapcsolatban.

2013. jan. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

jajj istenem...

Töltőnapot próbááltáL?

2013. jan. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

milyen adatokkal rendelkezel? kg, cm, életkor, nem?

1700 kcal nem mindegy, hogy miből tevődik össze, és gondolom pár évvel ezelőtt híztál el, amikor még mondjuk alacsonyabb voltál, ergo már az is sok kalória volt számodra, most viszont kevés.


egyébként lehet, hogy nagyon azonos szénhidrát értékeket vittél be, töltőnapnak olvass utána.

2013. jan. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!