Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Meg ehetem tízóraira?

Meg ehetem tízóraira?

Figyelt kérdés

Minden reggel tízóraira egy negyed croissant vagy 1 db győri édes kekszet vsgy 1 fél epres piskótát vagy egy kókuszos ostyát persze nem egyszerre .S reggelire nem szoktam sokat enni .Ezt súlytartáshoz gondoltam ill.minden nap sportolok.Reggelire 1 abonettet szoktam enni 2 sz csirkemell sonkával és párizsival meg rengeteg zöldséget.A nap többi részébe sem eszem sokat .Csakhogy mégse legyek éhes.

14L/47kg/160 cm



2013. máj. 10. 06:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
NEGYED croissant? 1 DARAB keksz?... Anorexiás vagy???
2013. máj. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem,csak 36 kg ment le és nem akarom,hogy visszajöjjön!

Megfogadtam,hogy soha többé nem leszek kövér.

2013. máj. 10. 07:08
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

14 éves lány, ez szörnyű.


Ha nem akarsz újra hízni, akkor miért nem ételeket eszel? Kevés croissantban meg kekszben nem csak az a baj, hogy semmi hasznos tápanyag nincs, hanem hogy ÉDESSÉGEK! Te rendszeres édességevéssel akarod tartani a súlyodat? Emiatt nem fogsz elég tápláló ételt enni, belebetegszel - és csak idő kérdése, hogy mikor hízol.

Miért nem eszel ilyenek helyett is zöldséget, sonkát? Ha nem ennél fölösleges, olcsó keményítőt reggelire (1 abonett) akkor jóllakhatnál hússal, zöldséggel anélkül hogy híznál, erős és energikus lehetnél.

2013. máj. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem a mennyiség a lényeg, hanem a MINŐSÉG!

Hiába, hogy negyed croissan, vagy 1 db sz*ros keksz, NINCS BENNE SEMMI HASZNOS TÁPANYAG! Hol a fehérje? A két szelet cssonka mocskosul kevés!

Egyél normális ételeket gyerekem! Ne ilyen vicik-vacak fosokat!

2013. máj. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Minden délbe eszem főtt étel .Ill.rengetek zöldséget és csirkemellet .Pl kiszámoltam ,hogy 1/4 croissant 54kcal és 10 ch ,egy fél jóreggelt 4 ch és 24kcal.
2013. máj. 11. 11:36
 6/9 anonim ***** válasza:

Nyugodtan megeheted, az egészet is, pl. reggelire.

Tízórait akkor nem is lenne muszáj enned, ha rendesen reggeliznél.

2013. máj. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1/4 croissant 54kcal és 10 ch ,egy fél jóreggelt 4 ch és 24kcal.



A "10 ch" értelmetlen, mérőszám a 4 MÉRTÉKEGYSÉG a ki.ba.sza.rintott GRAMM lenne, ch pedig az maga az anyag.

Bocs, ezt muszáj volt.


10 g egyszerű szénhidrát szerinted milyen hatással van a szervezetedre? Őszintén csak érdeklődni fogok, honnan tudod hogy 1/4 croissant mennyire emeli meg a vércukor és inzulinszintedet, mennyi nehezíti a fogyást - mennyire hajlamosít a hízásra?

Kíváncsi lennék erről hogy gondolkodnak mások.

2013. máj. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tápi ne nézz ide :)

először is gratu hogy lefogytál

Másrészt a zabkását szereted e?

2013. máj. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem nézek, csípi a hagyma a szemem :P
2013. máj. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!