Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyi idő alatt szokik hozzá...

Mennyi idő alatt szokik hozzá a szervezetem az 1200 kcal-hoz?

Figyelt kérdés

Drasztikusan csökkentettem a kalóriamennyiségemet, mert lesz majd a későbbiekben egy műtétem. Nálam nem célravezető a fokozatos kcal-csökkentés..

Eddig 2500-3000 kcal-t ettem, tiszta szemetet, pl pizzát, hamburgert, hasonlókat.

Most 1100-1200 kcal-t eszem és egészséges ételeket.

Viszont 1 órája ettem, és már éhes vagyok... Eddig folyton zabáltam..


Mennyi idő alatt szokok hozzá ehhez a kevés kajához? Elég szénhidrátot eszem, az agyam mégis mintha ki lenne kapcsolva..


2013. jún. 27. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem azért vagy megint éhes mert túl sok szénhidrátot ettél, hiába az 'egészségesebb fajtából'.


Az is egyénfüggő, hogy nálad mennyi időbe telik, nekem kb. 1 hét volt. :)

2013. jún. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 poiu ***** válasza:

1200 kevés. Jobb lenne 1500 + mozgás. Az 1500-on belül emelhetnéd a zsír arányát, lassítja az emésztést, kveésbé éhezel meg.

Egyszerűbb a paleo vagy Atkins, nem kell se éhezni, se kalóriát számlágatni.

2013. jún. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Persze, majd atkinsezni fogok.. 20 éve lejárt lemez, ráadásul baromi kövéren halt meg.

Ilyen idióták ne válaszoljanak.

2013. jún. 27. 14:10
 4/6 A kérdező kommentje:
Mozgok is, napi 1 óra szobabicikli..
2013. jún. 27. 14:10
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja és második, ezen kívül a sok zsír bevitele epeköveket okozhat. Én napi 50 g zsírt ettem régen, epeköveim lettek. A módszereidről ennyit, bebuktak.
2013. jún. 27. 14:15
 6/6 poiu ***** válasza:

Kedves Kérdező, lehet, hogy én idióta vagyok - neked viszont nem működik az 1200 kalóriás diéta, ha éhezel. Ehhez nem is fogsz hozzászokni és a harmadik napon rendelsz egy családi pizzát dupla sajttal. Az Atkins -szal gyorsan lehet fogyni az első időben, de ha félsz a ketózistól, vagy nem vagy annyira fegyelmezett, hogy betartsd, akkor ne csináld. Akármit csinálsz, a gyors szénhidrátokat (keményítő + cukor) ki kell teljesen iktatnod, mert nyilvánvaló nálad az inzulinrezisztencia. A keményítő helyett egyél zöldséget, ennyi a nagy titok.

(Csak az azért magyarázgatok, mert műtéted lesz, egyébként azt csinálsz, amit akarsz.)

2013. jún. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!