Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Őrült fogyókúra! Vajon lehetsé...

Őrült fogyókúra! Vajon lehetséges rövid időn belül, ennyire látványos eredmény? Én megkísérelem. Lent

Figyelt kérdés

Sziasztok!

20 éves egyetemista lány vagyok. Kiskorom óta "küszködöm" némi túlsúllyal. Magam és ismerős emberek szerint sem vagyok kórosan elhízva, viszont esztétikailag jól mutatna, ha véknyabb lennék. Igazából nem tudok kg-ot mondani, körülbelül 80kg lehet a súlyom, de hozzáteszem, kézilabdás, izmos, 177cm magas lány vagyok. Tehát kicsit csalóka a szám. Nem látszom ennyi kgnak, viszont a mérleg e körülit mutat egy ideje. Ez nem is izgat igazából. Mint tudjuk,az izom "meglibbentheti" a mérleg nyelvét.

De száz szónak is egy a vége: fogyókúrázni akarok. Direkt nem használtam a "diéta" szót,mivel nem felelne meg a valóságnak. Nos,biztosan van sok lány, aki rövid időn belül szeretne lefogyni. HUHU.. jönni fog a sok ember, akik 0-24ben azt írják minden kérdés válaszaként, hogy egészségtelen,jojó-effektus..stb, ami hozzáteszem IGAZ! És ezzel bizony számolnunk is kell. Viszont szeretnék mindenkit megkérni, hogy mellőzzük ezeket a válaszokat,és a primitív megnyílvánulásokat. Az én testem. Én rendelkezem efelett. De azt is tudom, hogy nagyon sokan vágynak arra, hogy valaki valóban bebizonyítsa,hogy igen is lehet (fiatalon) rövid időn belül,látványos eredményeket elérni!


Amit megkísérelek a következő (először) 20napban, a következő lesz:


-Napi 5 liter folyadék! citomos víz,zöld tea, csalán tea

-Napi 200kcal elfogyasztott étel ( kicsit több,kevesebb belefér)

-Napi 12 km bicikli. Arról nem döntöttem,hogy reggel, vagy a délutáni órákban tekerjek.


Közel 3 hét leforgása alatt kb 10-12kg-tól szeretnék megszabadulni. Ha 1 hétre lebontjuk, az 4 kilogramm.

Akinek van hasonló sikerélménye, az kérem jelezze nekem! Akit érdekel az én eredményem,hogy mit eszem,mikor,és hogy bírom, az is jelezze,és minden nap megosztom az észrevételeket!


2013. júl. 25. 19:06
1 2 3
 1/26 Pendulum92 válasza:
A bőröd nem fogja bírni a tempót, ha sikerül is, és csúnya, lógós lesz.
2013. júl. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Pendulum92 válasza:
Szerintem inkább egyél egészségesen, sportolj naponta keveset. Meg lesz a hatása. De az őrült, meggondolatlan dolgok nem várt eredménnyel is járhatnak.
2013. júl. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
de nincs nagy hasam,se lógós combok.. akkor is csúnya lesz, szerinted?
2013. júl. 25. 19:19
 4/26 anonim ***** válasza:
Nem lehetne hogy normális életmódot élsz inkább az ilyen átgondolatlan dolgok helyett?
2013. júl. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Pendulum92 válasza:
Ha megkérdezhetem, akkor miért akarsz fogyni? :D
2013. júl. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

De lehetne,és az is a célom, hogy miután lefogytam, fokozatosan növelem az adagokat, és a végén beálljak egy egészséges,kiegyensúlyozott étrendre. És aki azt mondja,hogy ez így nem lehetséges, az nem mond igazat.:)


A másik kérdésre pedig a válaszom,hogy azért akarok fogyni,mert van rajtam fölösleg, de nem sok,és hogy magas vagyok elég jól oszlik el rajtam. Viszont,hogy magas vagyok, elég "nagydarab" kinézetűvé válhatok,főleg ha csusszanna is még fel több fölösleg. Ezért szeretnék fogyni. Aki gondolja,küldök előtte utána képet.Persze az eredmény után tudom csak küldeni.

2013. júl. 25. 19:29
 7/26 Pendulum92 válasza:

Írod, hogy most nem sok fölösleg van, jól oszlik el, csak félsz, hogy elhízol.


Egészsgéges étkezéssel, és sporttal könnyedén szinten tarthatod magad.


Tehát a leírásod nem indokolja a hirtelen, drasztikus fogyás szükségességét. Ha mondjuk szívproblémáid lennének, és egészségügyi gondok a túlsúly miatt, megérteném, de így?

2013. júl. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Inkább izomból fogsz fogyni, nem zsírból! Nagyon csúnya leszel! Ne tedd tönkre magad!
2013. júl. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Egyébként egyetemista létedre nagyon buta vagy! De ha már egyszer ennyire buta vagy, legalább ne legyél csúnya is hozzá!

Mert egy szép, de buta lány, amilyen vagy az még okés!

Egy okos, de csúnya is! De egy buta és csúf?!7

2013. júl. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
igen,én is tudom,hogy nem a legjobb módszer,sőt! de annyira sok kérdés is folyik arról,hogy gyors fogyás van-e, meg lehet e tartani..stb..elég régóta így nézek ki, tényleg nem lenne muszaj ennyire-ennyire rohannom, de elhatároztam, hogy saját magamon akarom megtapasztalni,hogy az ilyen fajta koplalás mivel jár..nem tudom miért,de akarom. vagyis tudom miért.. tudjátok van amikor szorít az idő.és most én is kerestem magamnak egy jó okot,amiért meg akarom csinálni. és így tudom,hogy ha ez nem jön be,akkor soha többet nem fogom ezt akarni. és már ezért megéri.mert sokszor belekezdtem, volt már h 8napig nem ettem,csak ittam..sokmidndent kipróbáltam,majd feladtam,abbahagytam..nem akartam eléggé.viszont most akarom,és bizonyitani akarok magamnak,bármi is fog ezzel kiderülni. ha az hogy lefogytam,boldog leszek,ha az hogy nem sikerül,akkor pedig azt,hogy felesleges ilyennel próbálkozni is.
2013. júl. 25. 20:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!