Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Őrült fogyókúra! Vajon lehetsé...

Őrült fogyókúra! Vajon lehetséges rövid időn belül, ennyire látványos eredmény? Én megkísérelem. Lent

Figyelt kérdés

Sziasztok!

20 éves egyetemista lány vagyok. Kiskorom óta "küszködöm" némi túlsúllyal. Magam és ismerős emberek szerint sem vagyok kórosan elhízva, viszont esztétikailag jól mutatna, ha véknyabb lennék. Igazából nem tudok kg-ot mondani, körülbelül 80kg lehet a súlyom, de hozzáteszem, kézilabdás, izmos, 177cm magas lány vagyok. Tehát kicsit csalóka a szám. Nem látszom ennyi kgnak, viszont a mérleg e körülit mutat egy ideje. Ez nem is izgat igazából. Mint tudjuk,az izom "meglibbentheti" a mérleg nyelvét.

De száz szónak is egy a vége: fogyókúrázni akarok. Direkt nem használtam a "diéta" szót,mivel nem felelne meg a valóságnak. Nos,biztosan van sok lány, aki rövid időn belül szeretne lefogyni. HUHU.. jönni fog a sok ember, akik 0-24ben azt írják minden kérdés válaszaként, hogy egészségtelen,jojó-effektus..stb, ami hozzáteszem IGAZ! És ezzel bizony számolnunk is kell. Viszont szeretnék mindenkit megkérni, hogy mellőzzük ezeket a válaszokat,és a primitív megnyílvánulásokat. Az én testem. Én rendelkezem efelett. De azt is tudom, hogy nagyon sokan vágynak arra, hogy valaki valóban bebizonyítsa,hogy igen is lehet (fiatalon) rövid időn belül,látványos eredményeket elérni!


Amit megkísérelek a következő (először) 20napban, a következő lesz:


-Napi 5 liter folyadék! citomos víz,zöld tea, csalán tea

-Napi 200kcal elfogyasztott étel ( kicsit több,kevesebb belefér)

-Napi 12 km bicikli. Arról nem döntöttem,hogy reggel, vagy a délutáni órákban tekerjek.


Közel 3 hét leforgása alatt kb 10-12kg-tól szeretnék megszabadulni. Ha 1 hétre lebontjuk, az 4 kilogramm.

Akinek van hasonló sikerélménye, az kérem jelezze nekem! Akit érdekel az én eredményem,hogy mit eszem,mikor,és hogy bírom, az is jelezze,és minden nap megosztom az észrevételeket!


2013. júl. 25. 19:06
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Biztosan lefogysz, csak rusnya leszel! De ha ezt akarod, akkor sok sikert hozzá!
2013. júl. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:
Napi 200kcal , 5 l víz. Nem jó. Hidd el ,nem bíród majd. Ahhoz ,h mozogni tud ,energiára van szükséged. Igyál, 3,5 l folyadékot, 2 kávét, kevés tejjel. És egyél napi700kcal, de ugymondd , negatív kalorias ételt. Pl: málna, cukkini,brokkoli, kb 20 ilyen zöldség gyümölcs van szükséges,amiből hiába eszel többet fogsz. Ha csak ezeket fogyasztod , rövid időn belül szép eredményt érsz el.
2013. júl. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
2013. júl. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Tudod hogy hangzott a fenti írásod?


"Értem én hogy ha leugrok a tetőről kitörik a nyakam, és mindenki mondja hogy a lépcsőn kéne menni, de én be akarom bizonyítani hogy gyorsabban is le lehet jutni mintha lépcsőznék!"


Hát hajrá. Szerintem tényleg buta vagy. Az izmaidban 10kg gyorsan és könnyen hozzáférhető energia van, 800 kcalt kell elégetned 1 kiló leadásához. Ezzel szemben a felesleged kicsi, a tested számára nehezen hozzáférhető és 9000 kcalt kell elégetni 1 kiló zsír leadásához. Simán leadsz 10 kilót ,de az izmokban tárolt cukor, amiről fentebb beszéltem visszatöltődik amint picit többet eszel. Próbáld ki ha akarod, 3 hét alatt még nem lesz komolyabb bajod. Annyi hogy tök feleslegesen szenvedsz.

2013. júl. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

3 hét alatt egy 80kg-os ember 10-12 kilótól a legegészségesebben testrészek amputációjával tud megszabadulni.

Lassabban próbáld és a következőkre fogsz rájönni:

- nem szakadsz bele

- ki tudsz tartani

- mást is tudsz csinálni a "fogyókúra" alatt mint csak a fogyással foglalkozni


Egyébként az elméleti egészséges maximum kb. 1kg/hét, ennél több fogyásnál gyakorlatilag garantáltak a káros hatások. Ha nincs rajtad sok felesleg, a bőr akkor is meg tud ereszkedni. Ráadásul tegyük fel mégis elkezded, és úgy csinálod ahogy kitaláltad. Sikerül. Gratulálunk. Eltelik 3-4 hét és már vissza is szeded... a gyors fogyás után jön ugyanis a jojó. A csökkentett kalóriabevitelnél egyébként is egészségesebb mozgással fogyni.

Ezeket tudom neked leírni kb. 35 kiló leadásával a hátam mögött...

2013. júl. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 Pendulum92 válasza:
Én itt egy erős mentális gondot látok e téren.
2013. júl. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
mentális probléma? nem :) egy pufi lány le akar fogyni. :D szerintem annyira nem durva dolog ez.
2013. júl. 25. 21:18
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Annyi eszed sincsen mint egy marék szárított lepkének!
2013. júl. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 Pendulum92 válasza:

Te magad mondtad, hogy:

"de nincs nagy hasam,se lógós combok."

"van rajtam fölösleg, de nem sok,és hogy magas vagyok elég jól oszlik el rajtam"


Ez indokol egy "őrült" fogyókúrát?

2013. júl. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Nem fogod bírni, 3-4 nap után nem fogsz éhséget érezni többé, de mást se nagyon, felkelni is alig lesz erőd, és nem lesz kedved SEMMIHEZ, mindent depressziósan fogsz látni, nem lesz kedved mosolyogni, csak magadba roskadva fogsz ülni a földön, mert ahhoz se lesz energiád hogy mozogj bármit, elmegy még az életkedved is, váratlan szédülési rohamok jönnek rád az utcán, vagy akárhol, úgy minth a fejed magát meghúzná a föld irányába, nem lesz még gondolkodni se erőd, és úgy összességében, a gyengeség lesz rád a jellemző. Ha nem hagyod abba, valóban elájulsz az utcán. Ha még ekkor se állsz le, felmondja a szervezeted a szolgálatot.

A 200 kcal az éhenhaláshoz sem elég.


Egy lány, aki próbálkozott hasonlóval 5 teljes napig, de akkor is minimum 600 kcal evett, és mindezeket átélte az utolsó kivételével.

2013. júl. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!