Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Van olyan ember, akinek nem...

Van olyan ember, akinek nem vált be a koplalás?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert anno a vallásos embereknél valamelyiknél volt teljes böjt, csak alig ehetettek két három falatot. Akkor azokkal mi volt,lefogytak az idő alatt? Az összes böjtölő,vagy nem? Mert azért ez gyanús nekem.
2013. aug. 15. 17:48
 1/2 anonim válasza:
Attól függ milyen böjt...mert ha csak húst nem ehet minden mást meg igen,akkor ugyanott van:D A léböjt az keményebb,na 4 nap léböjt után 2-3kg lemegy.Én ezt tapasztalatból mondom,de az inkább méregtelenítés.
2013. aug. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Júniusban csináltam egy heti léböjtöt. Nem vallási megfontolásból, nem is fogyókúra miatt, pusztán méregtelenítési céllal. Elég sokat lepasszoltam. Csak utána nem győztem rendbe rakni a székletemet.
2013. aug. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!