Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Elrontottam a mai napom?

Elrontottam a mai napom?

Figyelt kérdés

összesen kb 1400 kalória, 200 gramm szénhidrát

ettem: gyümölcsöt, húst, krumplit, kenyeret

Még éhes vagyok, de nem tudom mi legyen. SZerintetek egyek ma már annyit amennyit akarok, és holnap újra kezdjem mert ennek a napnak már úgyis "mindegy", vagy pl. menjek el futni?


2013. szept. 13. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:

A minőséget nézd, ne a kalóriát!


Mi van, ha én azt mondom hogy "ma csak 1200 kalóriát ettem!" jönnének a dicséretek, de miből vittem be? 2 és fél tábla csokiból.


a hús jó, a gyümölcs ha kevés akkor oké, krumpli kenyér felesleges, ezzel elrontottad, igen.

2013. szept. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ne...

Persze, nem olyan a nap, amilyennek kellene, ma lehet hogy nem fogsz fogyni, de azért mégse hízzál már azzal a jelmondattal, hogy ennek a napnak úgyis annyi. Dehogy mindegy, hogy mennyire rossz egy nap...ez még nem olyan nagy tragédia, nekem is becsúszik ennyi néha, nincs belőle tragédia, de azért ha le tudsz állni, akkor tedd meg!

2013. szept. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!