Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 69 kg ről Karácsonyig mennyit?...

69 kg ről Karácsonyig mennyit? Ezzel a módszerrel?

Figyelt kérdés

1200 kcal naponta .

napi minimum 1 óra séta hétköznaponként. Hétfőn Kedden Szerdán 45 perc futás? aztán Csütörtök pihenés

Péntek Szombat Vasárnap megint napi 45 perc?



2013. szept. 17. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
jó... akkor most ezt elfelejtem neked és elmondom hogy súlyzós edzés, helyes táplálkozás és nem kalóriaszámolgatás, és aztán esetleg beszélhetünk róla, hogy kardió.
2013. szept. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Karácsonyig 3 hónap, azaz max. 12 kiló.

De ha nincs rajtad annyi felesleg, akkor nyilván nem.


Kalóriaszámolás önmagában nem ér semmit, a makrotápanyagok arányára is oda kell figyelni.

Sok fehérje, kevés szénhidrát és zsír.

1200 kcal-lal csak akkor próbálkozz, ha alacsony FELNŐTT nő vagy.

18 alatt sokkal több kell még fogyókúra alatt is és akkor is ha magasabb vagy.

2013. szept. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

izmot már építettem azért is gondoltam a kardióra most... mert nem akarok nagydarab izmos nő lenni...

nincs pénzem túl sok tehát csirkemell ilyesmi nem valószínű.. :S se csirke . a családom nagyon disznó párti és a férjem is .... szóval nincs rá lehetőségem hogy itt étrendet változtassak...

zöldség , sajt, tojás túró ezeket tudom alkalmazni :SS

2013. szept. 18. 16:24
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy helyi fogyás nincsen .. a combomon viszont sokkal több a felesleg és ha a hasam után akkor az következne nem?? ígyis 3 hónap az a 12 kg? :) vagy sokkal több??:S voltam 56 kg .. remélem nem eresztetem annyi izmot hogy ne nézhesek ugyan úgy ki mint akkor :(((((( .....
2013. szept. 18. 16:27
 5/5 anonim ***** válasza:
milyen magas vagy?
2013. szept. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!