Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Egy könnyű fizikai munka...

Nikca kérdése:

Egy könnyű fizikai munka (kézilány) mellett az 1200 kcal diéta sok?

Figyelt kérdés

Sikerült bekerülnöm a lipid részlegbe a Szent Imre kórházba,600kcal-on voltam 4 napig,itthon 1200 javasoltak.


Csirkemell,saláta,savanyuság,turó,zabkorpa,joghurt,ligh sajt ilyen kaják ok?


2013. okt. 25. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Dehogy sok...

Olyan nőnek, aki tényleg nem mozog semmit, 1600 kell kb. (bár én ennyin se tudnék élni, inkább mozognék hogy égessem a kalóriákat, mint hogy éhes legyek.:D)

2013. okt. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Válaszoljatok légyszi!!!
2013. okt. 28. 21:48
 3/4 anonim válasza:
Ki kell számolni. Kalória táblázat és mérleg (az ételekhez) kell. Ott látod mik azok a kaják amik egyáltalán szóba jöhetnek. És írj fel mindent. Pár nap számolgatás után már lehet saccolni. Sztem az 1200 nem sok, nem is kevés. Keresd ki mit szeretsz és nézd meg, hogy abból mennyit ehetsz alkalmanként. És tervezd el előre mit fogsz másnap enni. Nekem az jött be, hogy inkább olyat eszem amit szeretek, csak nagyon keveset.
2013. nov. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy miből áll ez a mennyiség. Kenyérből, tésztából, cukorból, csokiból nagyon sok, húsból, tojásból halból stb. nem sok. Legalább is hízás szempontjából nem. 1Kg csirkemell kb. 800kcal. Mellé sok zöld! zöldség és annyi. Nekem bejött.
2014. febr. 22. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!