Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek is hízni fogok ettől?

Szerintetek is hízni fogok ettől?

Figyelt kérdés
Előszor is tudom, hogy ez nem a fogyókúrás kérdések közé tartozik, de ebben a kategóriában kaphatok rá igazán választ. Szóval igaz a súlyom nincs az alultáplált kategóriában(167/53) de mégis elviegben anorexiás vagyok, és most az anyukám dönti el mit kell ennem. szóval ma reggelire megettem egy graham zsemlét egy zizu husival (ilyen panírozott csirkehús), light ketchuppel, és salátával. Ebédre rizsfelfújt volt vaníliapudinggal, de a vanilíapuding édesítővel lett édesítve. Vacsora ugyanaz mint a reggeli. Ja és belenyaltam anya unicumjába is. Holnap reggelim korpás zsemle, 2 db csípős selyemsonkával, linessa light sajtkrém, light ketchuppel, tízóraim ugyanez, utána osztállyal mcdonaldsba megyunk, és anya azt mondta meg kell ennem egy sajtburger menüt( sajtbi+kiskrumpli) de én szerintem csak egy hamburgert fogok megenni kertész salátával. vacsora egy mulleres fahejas light tejberizs, vagy édesítős puding. Azután a reggelim és a tízóraim ugyanaz, mint előző nap, valószìnüleg a vacsora is, de az ebéd székelykáposzta lesz, de disznó helyett csirkehússal. Szerintetek is hízok ettől? Anya szerint híznom kéne de én nem szeretnék... így akarok maradni, viszont fogyni se szeretnék már

2013. nov. 10. 15:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Határozd el magadat egy adott táplálkozási irányzat mellett.


Ha egy hiteles táplálkozási irányzatot veszel alapul de mellette követsz áltudományosat is, akkor tényleg az lesz, hogy nem ehetsz semmit. Ezért egyet válassz.

2013. nov. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!