Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez milyen lesz mára? Próbáltam...

Ez milyen lesz mára? Próbáltam 1000 kcal alatt maradni

Figyelt kérdés

reggeli: 2 db teljes kiőrlésű csiga , 1 pohár activia pille

tízórai/uzsonna: 37 dkg ananász

ebéd: 15 dkg natúr csirkemell , párolt répával, karfiollal, gombával, hagymával

vacsora: 10 dkg gépsonka kb 30dkg paradicsom


mindenről tudom hogy kb mennyi kalóriát tartalmaz kivéve a csigát. úgy próbáltam kialakítani, hogy a csigák nélkül max 1000 kalóriát egyek.


2013. nov. 12. 06:30
 1/6 anonim ***** válasza:

A nyugati étrend megbetegítő, hormonzavarokat és elhízást okoz, nem tudtad?


Búzás péksütemények, activia joghurtok..


A reggeli utáni étkezéseid szerintem elég jók, csak ugye abból indulsz ki hogy ha keveset eszel, akkor szenny kaják is beleférnek.. nem tudom ez miért szimpatikus gondolat, egyrészt oda kell figyelni hogy mennyit egyél, másrészt legyengíted a testedet, közben az ilyen péksütikkel, joghurttal rombolod.


Így olcsóbb mondjuk mintha kétszer ennyit ennél, végig húsból, zöldségekből. De ez a tartható elképzelés inkább.

2013. nov. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jo az egyoldalu taplalkozas (tehat CSAK hus es zölseg),de az 1000 kcal alatti sem.

A kiegyensulyozott etkezes hive vagyok,igy a teljes kiörlesü gabonafelek (vigyazat,nem a cukrozott!),sovany NATUR joghurt nagyon is belefer.Emelett persze sok gyümölcs,zöldseg,sovany husok,tejtermekek (pl.sovany turo)rizs,krumpli,illetve asvanyviz fogyasztasa javaslott.Azert nem erdemes 1000 kcal alatt enni,mert a szervezet elkezd tartalekolni,lelassul az anyagcsered,raadasul nem jut eleg vitaminhoz sem.Inkabb mozogj többet,de egyel!Ha maskepp nem tudod eldönteni,mi a jo vagy mi nem,a szabaly egyszerü:kerüld a cukros es a feher lisztes kajakat.Nem azt mondom ,NAGY RITKAN belefer egy kis csoki,mert ugye teljes tiltas se jo,de ez tenyleg csak kivetel legyen!

2013. nov. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A hús és zöldségevés nem egyoldalú tekintettel a rengeteg zöldségre és a sokféle húsra, belsőségre.


Ellenben a gabonák nem teszik színesebbé a táplálkozást, avagy sokoldalúbbá, hiszen csak keményítőt és mérgező glikoproteineket tartalmaznak. Tejtermékek szintén semmi előny mellett hátrányokkal járnak.


Tehát átgondolnám mi egyoldalú..


Egy hús, zöldség, tojás, olajos mag, gyümölcs alapú tej és gabonamentes étrend sokkal színesebb mint egész nap a lisztes kaját enni. Az utóbbi a jellemző, csak mivel egyszer müzli néven, egyszer kalács néven egyszer pedig teljes őrlésű kenyér néven eszik olyan mintha nem ugyan azt a (tápanyagszegény) kaját ennék az emberek. Pedig de.

2013. nov. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdésedre válaszolva, szerintem lehet meghaladta az ezrest, de nem sokkal, a csiga méretétől is függ, de szerintem 1200 nem volt, tehát az alatt.
2013. nov. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem-nem. félreértitek. a csigák nincsenek benne az 1000 kcal-ban. A joghurt, az ananász, a sonka, a paradicsom, a csirke meg a párolt zöldség együtt kb 1000 kcal. a csigát nem tudom, de tuti van 300-400 kalória.
2013. nov. 12. 18:19
 6/6 anonim ***** válasza:
De finom volt, biztosan.
2013. nov. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!