Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Van jelentős hatása, ha...

Van jelentős hatása, ha egyszer túllépem a napi kalóriakeretet?

Figyelt kérdés
Hónapok óta odafigyelek, mit eszem, sportolok, sose lépem túl a keretet... aztán tegnap hoppá, sikerült vagy 700-al meghaladni. Ugye ha ezek után továbbra is rendesen tartom magam a napi adaghoz, nem lesz különösebb hatása?
2013. dec. 14. 14:12
 1/2 Noriko. válasza:
Nem fog összedőlni a világ. Ha ennyitől lehetne hízni, már rég nem lennék sovány.
2013. dec. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1. Tessék belőle még aznap letornázni legalább egy részét

2. Amikor kezdtem, én is csak este véstem fel a KalóriaBázisra, hogy aznap miket sikerült "összehoznom". Mivel ez egy u.n. utólag adatrögzítés, nálam is előfordult, hogy túlfutottam a keretem.

Ezért ma már ebéd után felvésem, hogy reggeltől kezdve miből mennyit ettem, és akkor még bevésem azt is, hogy a d.u.-i uzsira ill. vacsorára mit "tervezek". Így már ebéd után látom, hogy az esetben hogyan fogom zárni a napot, és a vacsit annak megfelelően alakítom, hogy a keretem (legalábbis ennyire) ne haladjam meg.

2013. dec. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!