Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyi kcal ez? Ha ma ezeket...

Mennyi kcal ez? Ha ma ezeket ettem, hízhatok? És ha igen, mennyit?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom, idegesítő a sok ilyen kérdés, és aki fogyókúrázik, számolja ki magának, de nagyon szépen megköszönném, ha most segítenétek. Az én fogyókúrám valójában hízókúra, és tudom, a tömegnövelést sporttal illetve egészséges táplálkozással kellene elérnem, de egyszerűen szinte nem marad meg rajtam semmi és már szó szerint fáj, ahogy szúrják a csontjaim a bőrömet. Tehát ma reggel annyira elkeseredett voltam, hogy belevágtam ebbe a napba, hátha lesz eredménye. A következőket ettem:

Milka karamelles csoki, a kicsi

Cerbona vörösáfonyás és fitt müzliszelet

Lipóti pékséges szilvás levél

Másfél liter cseresznyevirágos Nestea

Gránátalmás Arizona

Egy egész pomelo

Pizza Forte StarLight Meikói 32 cm-es


A kérdésem az lenne, ezek mellett mennyit hízhattam, illetve milyen gyorsan fogom magamon érezni a pluszt? Kétségbe vagyok esve :/



2014. ápr. 28. 21:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hány centi és kiló vagy?

A genetikád nagyon sokat számít, egy egy naptól sem hízni, sem fogyni nem lehet, ez nem ilyen egyszerű.

Egyél sokkal sokkal többet kcal-ba, dúsítsd az ételeidet, pl rizshez-kukorica,zöldborsó, zöldbab, húsokhoz-sajtos, tejszínes öntetek, krémlevesek leves gyönggyel, másodiknak is tartalmasabb étel-pl bolognai reszelt sajttal, paprikás krumpli savanyúval, tojásos nokedli stb

Vacsorára egy jó kis meleg szendvis ketchuppal, majonézzel, utána tea stb

napközbe egyél diót, mogyorót, egy-egy szelet csokit, sütit, sajt készítésű palacsintát, gofrit stb

Azért fontos, hogy ne legyél beteg, ne csak ilyeneket egyél, hanem pl aszalt gyümölcsök, magas kakaótartalmú csokik, tej mézzel, tejeskávé, banán, szőlő, füge ezek magasabbak.

2014. ápr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
157 cm vagyok és 30 kg körül mozgok, néha ez kevesebb. A baj az, hogy a csontjaim már szó szerint szúrnak és egy kenényebb felületet még ülni sem tudok rendesen, így gyakorlatilag mindenhova egy hatalmas, kitömött párnát hurcolok magammal. Az orvos szerint ez egyrészről genetika, más részről viszont már kóros soványság, de ő is csak azt mondta, próbáljak meg felszedni egy kicsit.
2014. ápr. 28. 22:24
 3/11 anonim ***** válasza:

Gondolom még fiatal vagy.Ilyenkor fejlődsz.

Igyál meleg mézes tejet pár szem keksszel. Meg az olajos magvak tényleg nagyon hízlalnak, én imádom őket, de most fogyóznom kell, szóval edd meg a részem is:)

2014. ápr. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Van egy kimondottan ilyenre való turmix: 100 g sovány túró, 2 evöknál méz, 6 evökanál zabpehely - ezt felöntöd annyi tejjel, hogy összesen fél liter legyen és összetudmixolod. Naponta kétszer-háromszor ezt fogyaszd a normál étkezés mellett, ez sokast segíthet.
2014. ápr. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát, éppenséggel nem vagyok annyira fiatal, nyáron töltöm a húszat. :)

Az a baj, hogy az olajos magvak nagy mennyiségben eléggé megviselik a gyomromat és olyankor iszonyatos gyomorgörcsöm van, egyszerűen nem tudok létezni :/

A turmixot mindenképp kipróbálom, illetve a mézes tejet is, hátha bírom.

Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget, nagyon aranyosak vagytok!

2014. ápr. 28. 22:48
 6/11 anonim ***** válasza:

Próbálkozz sok banánnal és mákkal, valamint vitaminokkal is tömd magad, ezek megnövelik majd az étvágyad! :)

A kalóriára pedig kb. 2500-at tippelnék.

2014. ápr. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Milka, müzli, péksüti, üdcsi és pizza?


Zöldség vagy ilyesmi biztos nem? :D

2014. ápr. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Miazagránátalmásarizona?


"-Hol laknak az arik?

- Hát Arizónában!"....


Na jólvan mindegy :D



Én se eszem vmi hű de egészségesen, de azért mentségemre szóljon, hogy ha pl szendvicset eszek, vagy rántottát, akármi ilyet, akkor szoktam hozzá enni zöldséget. Ez tényleg hiányos nálad.

Hú én már vagy fél éve tán több is.. nem ittam Nesteát :D Édesítőszerrel készítik, ahogy ma már a kólát is.

Múltkor a milka csoki után meg hányingerem lett, bár lehet nem attól, de úgyse sűrűn eszem, megint csak bebizonyosodott a tény, hogy a házi süti ezerszer értékesebb, és finomabb!

Én is voltam így, ilyenkor az ember bepánikol és mindent felzabál, hogy végre legyen már valami eredmény, de ez igazából nem jó.


'A kérdésem az lenne, ezek mellett mennyit hízhattam, illetve milyen gyorsan fogom magamon érezni a pluszt?' - Ettől az egyszeri alkalomtól még nemigen hízhattál.. hosszabb távon akár ez még elhízáshoz is vezethet.

2014. ápr. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj orvoshoz, mert nagy valószínűséggel valamilyen anyagcsere-betegséged vagy felszívódási rendellenességed van.
2014. ápr. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%

Egyébként:


Testtömeg, magasság, izomzat, testzsír arány? Ezeket nem ártana megadni, képpel együtt. Egy ektomorf alkatú nőnek nem kell zabálnia csak mert a lakosság átlagához képest karcsúbbak.


Viszont mivel tényleg emésztési probléma, felszívódási zavar lehet a gond (mivel ezek egyáltalán nem ritka problémák) így nem az ócska tejes milkacsokit meg a lisztes cukros kajákat kellene nyomatni, amik tovább súlyosbítanak minden létező betegséget, hanem hússal, zöldségekkel kellene lenyugtatni a szervezetet, a gyulladásokat, regenerálni kellene a bélfalat, aztán rizs beiktatásával lehet tömegnövelő étrendet kezdeni.

2014. ápr. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!