Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Baj ha ma egy kicsit elengedem...

Baj ha ma egy kicsit elengedem magam? Mennyit hízhatok?

Figyelt kérdés

szoktam tartani ilyen napokat néhanéha... ezt ettem ma:

reggeli:5ek cukormentes müzli 125ml 1,5%tejjel

tízórai:cerbona cukormentes müzliszelet(66kcal),alma

ebéd:párolt brokkoli,csirkemell savanyú káposzta,másfél doboz 250g zsírszegény túró,2 danette densia(a kettő 130kcal),egy light cseresznyés joghurt(82kcal)2 fehérje shake(a kettő 186kcal)meg egy alma.De még úgy ennék valamit uzsira és vacsira..zabkása nagyon rossz lenne?Mit egyek?Valami édeset kívánnék inkább..mennyit híznék?



2012. ápr. 9. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Hat en most csak durvan szamoltam, ugy kb. es szerintem olyan 1000 - 1200 kcal - nal jarsz, aminel szerintem nyugodtan ehetsz azert többet, plane ha szoktal sportolni is. Nekem 1500 kcal a napi adagom, tehat szerintem nyugodtan ehetsz meg olyan zabkasat, vagy mit, ( en sose szoktam, nem szeretem ) meg este meg egy salatat.
2012. ápr. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen heti 5x egy órát elliptikus trénerezek,ma pont pihenőnapom van.Köszi hogy válaszoltál akkor eszem még valamitL:P
2012. ápr. 9. 14:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Ennél ehetsz többet,pláne azért,mert sportolsz! Simán ehetsz emellé,ne hallgass azokra,akik elsírják magukat egy tányér ételtől!
2012. ápr. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem engedted el magad... ahhoz képest amiket olvasni itt néha hogy karácsonykor-húsvétkor mik vannak... a müzli, cerbona cukormentes volt, MIND EGÉSZSÉGES!


A ch bevitelre ügyelnék jobban. Este már nem ennék szénhidrátot, a zabkása az szénhidrát.


Ha édeset kívánsz, zabkásába tehetsz édesítőt reggel.

Este "édesség": túró + (fahéj, ha akarod) édesítővel + gyümivel (ne banán, ne szőlő!)

vagy natúr joghurtba édesítő. A mézzel vigyázz, mert sok a kcal benne bár egészséges.


Nem hízol ettől, mert kalóriában BIZTOS hogy a szükségleted alatt van, de a fogyit sem segíti elő ha este ch-t eszel.

2012. ápr. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!