Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Le tudnék fogyni 10 kilót 3...

Le tudnék fogyni 10 kilót 3 hónap alatt?

Figyelt kérdés
Paleo diétával akarok és mellette futni meg saját testsúlyos edzéseket,napi 5 étkezés,sok víz és,zöldtea. Csak nemtudom hogy csak 1200-1300 kalóriával tudnám-e elérni vagy kicsivel többet is,ehetek,mert a kaloriabázis azt írta hogy Ennyit,kell ennem ha szeptemberig le akarok fogyni,csak nem,akarom,hogy belassúljon az anyagcserém. 168cm/64kg 18/L tudom hogy a súlyom annyira nem vészes viszont inkább zsír van rajtam sajnos:'(

2014. jún. 3. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
teljesen reális, sok sikert!
2014. jún. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát,köszönöm remélem sikerül,csak bizonytalan vagyok a kalóriákat illetően:/
2014. jún. 3. 23:06
 3/9 Old New LifeStyle ***** válasza:

Szia. Menni fog, de a napi 5 kaja sok! Max 2-3. A kalóriát ne számolgasd, főleg, ha csak napi kb 2x eszel!

Üdv! :)

2014. jún. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy sok a napi 5 kaja, teljesen jó, ne lassítsd be az anyagcseréd ritka étkezéssel
2014. jún. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem sok a napi 5 kaja. Én néha 6x is eszem. Az adott napnak a kalória adagomat osztom el és fogyok szépen 5 hete keztem el, és 5 kilót leadtam tisztán. Ahoz,hogy ne lassuljon le az anyagcseréje az embernek kell enni többször kevesett.
2014. jún. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Old New LifeStyle ***** válasza:
Maradjunk annyiban, hogy az anyagcsere lassulás ritka evésnél bullshit, főleg paleo mellett!!! Én jó 40 kilót fogytam, napi 2 kajával. Amig 5x ettem keveset, meg nem ettem későn este, addig csak pár kilókat tudtam fogyni, ha éppen nem híztam...
2014. jún. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Old New LifeStyle ***** válasza:

Keresd meg facebookon a "paleó elötte-utána" csoportot.

Ott majd látsz "csodát"!:D

2014. jún. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

En pont most tartok 3 honapnal a fogyokuramban es 15kilot sikerult leadnomeddig.

En napi 3x eszek,1200-1400 kaloria korul,max akkor iktatok be plussz etkezest ha ehes vagyok :) de ez altalaban akkor gyumolcs vagy mas alacsony kaloriaju dolog.

En biciklizek mellette.

Nekem teljesen jo az anyagcserem,bar sosem volt vele problemam.

Es sosem ereztem magam rosszul a dieta alatt!

Sok sikert hozza,en szurkolok neked latatlanban is!:)

2014. jún. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sok sikert és kitartást neked is;) sikerűlni fog! És végre csinik leszünk mi is ;D
2014. jún. 5. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!