Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mit csináljak, hogy ne hízzak...

Mit csináljak, hogy ne hízzak vissza semmit, de ne is ilyen keveset egyek?

Figyelt kérdés
A BMR-em 1419. Most 1200 kcalt eszem egy nap. Ha megemelem 1400-1500 akkor szerintem vissza fogok hízni egy kicsit. Mit csináljak?
2014. júl. 14. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, nem fogsz visszahizi, ugyanis a BMR az csak az alap anyagcsere, ami az elethez kell. Ha mar kikelsz az agybol, elmesz dolgozni, ulsz, azzal plusz energiat egetsz el, ami kb. 2000 kornyeken van a nap vegere. 1400-1500 korul is meg joval minuszban leszel.
2014. júl. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De úgy tudom, hogy ilyenkor a szervezet "éhező üzemmódban" van, és ha egy kicsivel is többet eszem, akkor hízni fogok, mert átkapcsol "raktározásra."
2014. júl. 14. 17:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha picivel többet ennél, akkor egy idő után hozzászokna, hogy eleget kap, vagyis nem kell raktározni, vagyis nem fogsz hízni.
2014. júl. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hízáshoz sok szénhidrát kell és a BMR-nél jóval több kalória, még akkor is, ha úgymond koplaló üzemmódban van a tested. Szépen lassan szoktasd hozzá a kicsit magasabb bevitelhez, és figyelj arra, hogy a lehető legkevesebb szénhidrátot edd, és akkor nem lesz gond.
2014. júl. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!