Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Elkezdett visszakúszni a...

Elkezdett visszakúszni a súlyom mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ez a 6. hetem, 5 kg ment eddig le, 63.8 kg-ról jelenleg 58.8 kg vagyok. Ennek nagyon örülök, annak azonban nem, hogy múlt csütörtökön 57.5 voltam, és azóta 2-3 dekákkal megy fel a súlyom minden nap. Vasárnap kicsit többet ettem mint szoktam (egészséges dolgokból, de volt benne aszalt gyümi, ilyesmi is), lehet hogy az jött ki most? Mert tegnap tök jól

ettem, megvolt a 2 óra edzés erre reggelre plusz 0.3 kg... El vagyok kenődve, mi lehet ez? 3X eszem egy nap, kenyeret, csokit, stb. nem, tejet laktózmenteset mert laktózérzékeny vagyok. Hogy lendítsem át ezt? A menstruáci tegnap múlt el, nincs peteérésem sem.


2015. jún. 30. 07:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan egetrengetö sulyingadozás,de bizony rosszul tud esni a + kg làtvànya a mérlegen.Gondolj bele,lehet ez visszatartott víz,vagy a kaja amit még nem "ürítettél" ki.Menstruáció utàn is van akinek pàr nap kell h visszaàljon az eredeti súlya.Nyugi,ha tényleg egészségesen étkezel (nem tùlzàsba víve,mert akkor az is hizlal) és sportolsz akkor nem lehet hízàs.Na,meg az is szàmit hàny cm vagy ehhez a sùlyhoz?!mert lehet elérted az ideàlis testsùlyod és a tested ellenkezik...
2015. jún. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Pár deka eltérés pár nap alatt nem akkora katasztrófa, 0.3 kg egy pohár víz súlya, meg a mérlegnek is vannak eltérései. Lehet, hogy csütörtökön ki voltál száradva vagy éhezve, azért mért kevesebbet. Szerintem semmi okod nincs aggodalomra. :)
2015. jún. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

165-167 cm vagyok, ugye centitől függ, de akörül. 55 kg lenne a cél, aztán izmot szedni. Az tény, hogy mióta 3X eszem és kevesebbet, azóta nem vagyok minden nap nagywc-n... pl. ilyen egy napom:

1. kávé (reggel nem tudok enni)

2. 1-kor: fél kistányér rizs, 2 db csirkecomb

3. 20-21 órakor: nagy adag saláta, öntet nélkül, csirkemellel

Vizet illetve salaktalanító teát iszom, meg ugye a kávé és ennyi. Egyik nap 2 óra kardió, másik nap 1 óra kardió + 1 óra teljes testes edzés, egy bap pihenô.

2015. jún. 30. 08:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem pontosan 0.3 kilóval szokott nőni a súlyom egy pohár víz után :D szerintem ez nem olyan nagy baj de lehet hogy a menzesznek is köze van hozzá ( akkor mindig picit többet mutat )
2015. jún. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ha tegnap múlt el a mensid akkor lehetett amiatt is a súly többlet.

Nekem mensi alatt van hogy 2kg-al mutat többeté s a vége felé ugrik le szinte 1 nap alatt (vissza tartott víz).

2015. jún. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

300 gramm??? Komolyan ezen akadtál fenn? Patika mérlegen méred magad? Mert a sima tuti nem grammra pontos, akármit írnak rá.


Ne legyél már ennyire belehülyülve te is ebbe a dologba.

2015. jún. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem a 300 gramm, annyi ingadozás mindig van. Az 1.3 kg zavar ami csütörtök óta gyűlik. De igazatok van, nem foglalkozom ezzel, legközelebb jövő hétfőn mérek addig pedig mindent úgy csinálok ahogy eddig. :)
2015. jún. 30. 16:06
 8/8 anonim ***** válasza:
az is hülyeség, hogy csak heti 1x méretkezz.. lehet pont azon a napon van egy ingadozás.. én kb napi 4-5x mikor arra járok rá állok.. :D
2015. jún. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!