Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Holnap egésznap strandon...

Holnap egésznap strandon leszünk, de én fogyózom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elég keményen betartom, egy maximum kettő nap volt olyan, amikor egy kicsit tobbet ettem, de nem lett belőle probléma. Viszont holnap megyek párommal strandra, reggeltől estig. Én felvetettem az ötletet, hogy viszek magammal kaját, de ő ellene van. Azt mondta, hogy maximum egy hamburger vagy valami strand kaja nem a világ vége. En meg tanácstalanul állok. Egésznap ott leszünk, ennem kell, hogy legyen energiám lubickolni, reggelire eszek szokásos diétás ételt itthon, vagy pedig hagyjam azt is, és egyek a strandon?
2015. júl. 3. 16:15
 1/7 anonim válasza:
80%
Szerintem reggelizzel nyugodtan a strandon.Egy nap nem a vilag vege:)
2015. júl. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
kérj gyros tálat krumpli nélkül, sok zöldséggel és kevés öntettel, utána egy sorbet fagyit, az még belefér szerintem. És jól is laksz vele.
2015. júl. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a strandon el fogsz égetni annyi kalóriát, hogy ez ne legyen gond. másrészt írtad is hogy nem szoktál bűnözni. szóval belefér egy kis strandos kaja. vagy reggelizel otthon diétásat és ebédre meg ott vesztek valamit esetleg még egy fagyi.
2015. júl. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A strandon is van gyümölcs és általában gyros, amit ehetsz simán zöldséggel. Még egy kis fagyi is belefér. De egy nap evéstől nem fogsz hízni.
2015. júl. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Ezt Neked kell eldöntened. Ha vinni akarsz ételt, vigyél, nehogy már más mondja meg, Te hogyan egyél. Én vinnék vagy egyszerűen nem ennék a strandon. Ez fogyástól teljesen független, speckó étrendem van, ami nekem jó s nem fogok mindenféle strandos izéket enni a remek, megszokott ételeim helyett, nem vagyok mazochista.

Abban igazuk van a többieknek, hogy némi strandétel nem a világ. De adott esetben elég rossz lehet valakinek, ilyen-olyan okból.

2015. júl. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

kérj gyrostálat hasábburgonya és szósz nélkül. Tök ideális :) Ja, és csirkéből kérd hogy menjen befele a fehérje! :)

Ha szépen mosolyogsz lehet rizst tesznek krumpli helyett :)

Egyébként meg kiviheted a shakeredet fehérjeporral, ott meg csak feltöltöd vizzel, meg is van egy étkezés

2015. júl. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

18.16 nagyon nagy vagy!! :D "strandos izéket" baromi jó ! nyomtam egy zöld kezet! ;)


Amúgy én is úgy szoktam, hogy ha nem magam készítem a kajám, akkor gyrost veszek, a pitát meghagyom (de volt, hogy megettem ) + eszek még hozzá rengeteg zöldséget (itthon csinálok salit ) de hasábbal sosem ettem a gyrost, és mindig öntet nélkül eszem !


Ez az egyetlen "bűnözös" kajám van; ezt eszem egyedül, ha nem otthon vagyok, vagy ha megkívánok valamit, vagy ha plázában vagyok.

Pizzaszeletet, péksütit, ilyesmit sosem veszek.

2015. júl. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!