Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mit egyek 3napos wellness...

Mit egyek 3napos wellness hétvégén? Fogyózom.

Figyelt kérdés

Reggelire általában szokott lenne:rántotta, bundás kenyér, Tejbegríz

Ebéd nem lesz. És vacsorára?Nemtudom mi lenne kevésbé kcal szegény köret. Mert van ott sült krumpli, krumplipüre, rizs,burgonyakrokett,röszti sajnos ritkán van zöldségköret. Húsnal egyértelmű hogy csak csirkemell vagy hal lenne. De attól tartok hogy a csirkemell is rántva bundázva lenne.

Te mit ennétek reggelire vacsorára? ? Esetleg vmi más ami szokott lenni?


2014. ápr. 11. 21:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Most egy háromnapos wellness hétvégén nehogy már a kalóriákat számold!!
2014. ápr. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én wellnes hétvégén nem törődnek ilyenekkel, 3 nap nem a világ.
2014. ápr. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Reggelire a 3 közül a rántotta a legjobb.

Én vacsira elhagynám a köretet ha nincs zöldség, maradna a husi/hal. De ha mindenképp kell választani, akkor rizs, mert az nem tocsog az olajban.

Ha nagyon elvetemült fogyókúrázó vagy, akkor leszeded a husiról/halról a panírt és probléma megoldva.

2014. ápr. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Azért egy magára valamennyit is adó wellness szállodában legalább 1féle zöldségköret is szokott lenni, és hús kínálat sem merül ki a rántott csirkében. Továbbá a szállodák nagy részében salátabár is szokott lenni.


Reggelire meg felvágottak, sajtok, zöldségfélék. Jobb helyeken túró, körözött, joghurt, müzli.


Otthon nincs ekkora választék.


Hova mentek, hogy ennyire aggódsz?

2014. ápr. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Én közel 40 kilót adtam le másfél-két év alatt, tehát elég komolyan odafigyelek az étkezésre, de ha wellnesselni megyünk, le se tojom! Most, másfél hete is ott voltunk és ettem mindent, amit megkívántam. Igaz volt, konditerem, minden nap lementem futni 30-40 percet. Itthon kicsit vissza vettem pár napig a kalóriákban, és többet sportoltam. Ha híztam is a pár nap alatt, egy hét alatt lement!

Szerintem ilyenkor nem kell túllihegni a fogyózást. Ha fel is szedsz egy kilót, azt könnyen le lehet adni!

2014. ápr. 12. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

Wellness hétvégén bundás kenyér meg tejbegríz? :D


Ez valami munkatábor területén van megszervezve? Ennél csak a natúr búzaliszt, esetleg az őrletlen búza az olcsóbb :D


Én a helyedben jóllaknék tojással, zöldségekkel aztán vacsorára szintén zöldségek (természetesen, mert az étrendünk fele simán zöldség kellene legyen) és bármilyen hússal. Nem csak csirkét lehet enni, főleg nem csak a mellét. Ha belegondolsz elég nevetséges is lenne, hogy 'megölsz egy állatot' és csak egy testrészét, egy izomcsoportját eszed meg mert a többitől mondjuk beteg leszel.. ez nem így működik, ha van húsod azt elkönyvelheted jónak. A zsíros húst is, ugyan úgy hozzá tartozik.


"Te mit ennétek reggelire"


Megszólítottad a lehasadt énemet is, de még alszik :))

2014. ápr. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nem voltam még wellness hétvégén, de milyen hely az, ahol nincs zöldség? Akkor mennék boltba és vennék, ez van. Nekem elég alap, hogy mindig azt egyem, amit szeretek s az étrendembe fér, a zöldség pedig az első helyen van :)

A reggeliből a rántotta szuper (bár biztos nem úgy csinálják, mint én, s valószínűleg rosszabb alapanyagból, de ennyi talán belefér), zöldséget ennék hozzá, ha van, ha nincs, ha nincs ebéd az jó, mert belaknék saját ételből, vacsorára pedig vagy találnék jót, vagy ennék megint sajátot. De tényleg hihetetlen számomra, hogy ne legyen zöldség.

2014. ápr. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Egyébként nem értem mi a gond, kalóriaszámolós kérdésnél.


Engem aztán nem érdekel ki mit eszik, de kalóriaszámolók elvileg 'bármit' ehetnek, azért a kalóriatartalmat nézik.


Úgyis esznek glutént, keményítőt vagy cukrot, tejszármazékokat, na ilyen étrendhez elég könnyű fogásokat találni. Rántott csirkemell. És? 600 kcal mennyiségben megeszi, oszt' kész. Nem?

2014. ápr. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igazából ez egy 4* wellness szálloda. De én már voltam 5* szállodába is és kb mindig ugyanezek az ételek vannak reggelire: péksütemények, rántotta, bundás kenyér, Tejbegríz, virsli, meg müzlik , Vacsora amikor múltkor voltunk csirke nuggets, halpaprikás, röszti, tészta, rántott sajt, meg amugy volt egy kis salátás pult: paradicsom, ubi...stb. meg mindenfajta sajt kóstoló, megjegyeznem 1nap volt csak pàrolt répa a tobbi nap semmi zöldségköret.
2014. ápr. 12. 18:27
 10/17 anonim ***** válasza:
Szomorú. De ha van salátás pult, az azért valami, nem? Halpaprikás uborkával és paradicsommal, az működhet (bár nem tudom, Te mit szoktál enni, a nyers zöldség nálam szuper köret). De ha valami más igazából szimpatikus Neked, valóban nem dől össze a világ, ha eszel belőle, bár van, akinek jobb nem felidézni a régi ízeket. Ebben nincs tapasztalatom, én életmódot váltottam s bár néha, akár kényszerből, akár hedonizmusból kilengek, alapvetően kerülöm azt, amit saját magam igen megalapozottan kiiktattam. A legnagyobb baj a csak fogyás idején kerülendő ételekkel van, azokkal kapcsolatban néha elszalad a ló :D De max. akkor stagnálok, nem kerget a tatár. Ja igen, ebből látszik, hogy nagyon nem mindegy, hogy mindenképpen fogyni akarsz a szokásos, tegyük fel, igen jó tempódban vagy jó a stagnálás is... Plusz van, aki könnyen stagnál, van, aki könnyen hízik.
2014. ápr. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!