Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez most így nagyon rossz?

Ez most így nagyon rossz?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy elkezdtem fogyókűrázni,számolni a kalóriákat, viszont az utóbbi 2 hétben egyálzalán nincs étvágyam a nagy meleg miatt, egésznap nem érzem, hogy éhes vagyok,csak azért eszek, hogx legyen bennem valami.

Fogytam 4 kg-t.

Ez azt jelenti, hogy most koplalok és a duplája fog visszajönni??? :(

nem tudok mit csinálni, ha nem vagyok éhes :(


2015. júl. 19. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Van ilyen. Nem tudom,koplalsz-e, de még akkor sem biztos a visszahízás, nemhogy a duplája, az inkább csak egy tetszetős mondás, ami persze biztos igaz valakikre.

Ha nem akarod erőltetni az evést, ne tedd, én se szoktam, bár nekem ritkán kapcsol ki az éhségérzet és akkor is tudok enni. A fehérjére (s igazából egy csomó egyébre) azért figyelj és hosszútávon azért semmiképp nem jó ez. Valami szolid, tápanyagdús alapvető táplálékbevitelt igyekezz tartani, ha lehet... A testednek szüksége van rá.


2 hét alatt 4 kiló nem olyan sok, ha eddig szénhidrátosan ettél, nekem 2 nap alatt megy le 2 kg, ha kevesebbet, s főleg szénhidrátszegényen eszem. Ez víz.

2015. júl. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Krisz85 ***** válasza:

szia, ezt most így nézd végig és rájössz a megoldásra


https://www.youtube.com/watch?v=HCc1z2QeHIQ

2015. júl. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitseget! :)
2015. júl. 20. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!