Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Egész nap nagyon keveset...

Egész nap nagyon keveset ettem és vacsorára elszaladt a ló. Nagyon elrontottam?

Figyelt kérdés

egész napi kajám :reggel fehérjeturmix ,napközben:2 müzliszelet,2joghurt,fél csomag puffasztott rizs meg kávé..

hazajöttem edzésről és ettem csirkemellet rizzsel aztan megkívántam nagyon az édeset és megettem 2müzlit szintén és két nutellás zsömlét elég nagyot:( mennyi kcal kb ez?holnaptól ha visszaállok nem gáz?



2015. nov. 10. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Az teljesen normális, hogy ha alig eszel, akkor este sokat. Az összetétel problémásabb, bár a fogyást ez sokunknál nem zavarja. S azért előtte ettél normálisabbat is. Bár ehettél volna zöldséget is...


Lövésem nincs róla, vékonyan kented a mekkora zsömlét vagy rátettél fél doboz Nutellát, ezt így nem lehet megmondani. A csirkerizs is lehet 12 deka vagy 1 kiló...


Ha nem akarsz nagy vacsorát tartani, akkor máskor egyél napközben rendesen. Régebben, ha kissé elhanyagoltam a napközbeni evést, este pokoli éhes lettem, 2000 kcal alaphangon s a túlzott éhség nem is esik jól... Van, akihez passzol az egész nap alig evés, de az nem én vagyok.

2015. nov. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Normális kajád nincs de a turmix befigyel gratulálok az eszedhez
2015. nov. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
második: neharagudj már,de fél4ig suliban vagyok,onnan rohanok át 4re edzésre,fél 6ig ottvagyok es utana érek haza...plusz tanulás,alig alvás és fogszabályzó megnehezíti az életemet de neharagudj hogy nemtudok rendesen enni egesz nap mikor mindenhova rohanok:D
2015. nov. 10. 20:18
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Te tested én nem haragszom
2015. nov. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha napközben nem eszel tiszta, tartalmas kaját, akkor persze, hogy estére kiéhezel... Suliba lehet vinni ételdobozba csirkét, rizst, bulgurt, gyümölcsöt. Ne egyél müzlit, az nem jó. Készítsd el minden este a kajád (hús, rizs, egy kis rost, zöldségek).
2015. nov. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem jó kifogás a rohanás, s a fogszabályzó sem, én seperc alatt be tudnék dobni pár tojást, az mégis értelmesebb, mint a müzli és könnyen lecsúszik. Otthon pedig végképp nem muszáj zsömlét enned.
2015. nov. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4 kor kelek és indulok dolgozni, 6ra esek be melóba, 15-16 óráig ott vagyok, ezután rohanok a gyerekekért a nagyanyjukhoz, viszem őket edzésre, vagy külön órára, közben edzem én is, majd haza, gyereknevelés, közben főzés, mosás, mosogatás, gyerek fürdetés, ágyba könyörgés, 10-11 re ha sikerül ágyba zuhannom már boldog vagyok...

Ha nekem van időm rendesen enni, akkor neked is, minden más csak kifogás...

2015. nov. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egész nap melózok, utána edzés, de mindig szakítok időt a normális étkezésre. Tégy te is így!
2015. nov. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!