Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogy fogyjak le 10 kilót?

Hogy fogyjak le 10 kilót?

Figyelt kérdés
170 cm vagyok, 56 kg. Ez a 10 kg plusz sajnos a csípőmön, a fenekemen és a combjaimon vannak. Kiszámoltam, hogy 1200 kalóriával fogyhatok, de itthon csak szendvics van meg főtt kaja, abból se az egészséges fajta, hanem a cukros, lisztes, krumplis dolgok, így pillanatok alatt összejön az 1200 kalória, én meg éhes maradok. Mi az, ami egészséges és jól lehet vele lakni, és milyen mozgást ajánlanátok mellé?

2016. jún. 11. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rajtad 10 kg felesleg a te magasságodhoz 46 kg mar betegesen sovány es kórház gyanús. Valószínűleg azert nem tetszel magadnak mert semmi izom nem tartja a tested. Edzeni kellene izmot felszedni, majd azt megóvva csökkenteni a testzsir százalékot. Szívesen segítek, de először kérlek nézz utána mégegyszer mindennek ennek ismeretében, javaslom az edzés nőknek, tömegnövelés nőknek es a szálkásítás nőknek szó kapcsolatokra keresést es a Google első 3 cikkének értő olvasását
2016. jún. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De hájam van, nem is kevés. Egyik barátnőm olyan magas és annyi kiló mint én, és olyan, mint egy deszka. Azt hinnéd 45 kg.
2016. jún. 11. 15:08
 3/9 anonim ***** válasza:
De nem 45 kg igaz? Hanem annyi kb mint te, azert mert ő izmosabb es kevesebb zsír van rajta, míg te zsirosabb vagy kevesebb izommal igy a tobb zsirnak kellene hogy tonust, formát adjon kevesebb izom, ez pedig erősíti egymást es azt h rosszabbul nézel ki mint ő. Ismétlem magam: szedj fel izmot es add le a zsírt utána. Ha most elkezdesz fogyozni, nem leszel csinosan 45 kg-san sem, nem lesz formás popód sem szép hasad, aszott leszel...
2016. jún. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

45 kg? Na neee.... A BMI-d akkor csak 15.9 lenne.

Ugye nem akarsz olyan lenni, mint ez a nő: ...??

[link]

2016. jún. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
46 kg, bocsánat. Na mindegy, az eredmény akkor is az lenne
2016. jún. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Attól én nagyon messze lennék még akkor is, ha fogynék 10 kg-t.
2016. jún. 12. 10:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Testképzavar porblémáid vannak, ha azt hiszed mindenre a mérleg negítv elmozdulása a megoldás, az első lépés a felismerés, rágódj ezen picit. Hadd ismételjem meg, aki izmosabb, fomrásabb, sportolni kellene és 60 kilósan is tudsz fantasztikusan kinézni, ha annak kellő része izom.
2016. jún. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Pedig a barátnőm se izmos, soha nem edzett.

Ha elkezdek súllyal guggolni, úgy formásodok majd?

2016. jún. 12. 13:18
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem sem fogynod kell,hanem izmosodnod . Persze a kaja itt is fontos lenne..

Saját testsúlyos,vagy súlyzós edzés ,torna .Én ezeket csinálom és már 1 hónap után látszott az eredmény,holott kilóban nem változtam .

Ehhez kell az elegendő fehérje ,zsír ,vitaminok. Cukorral meg liszttel nem lehet izmot építeni .

Tojás,mindenféle hús,belsőségek,jó minőségű sonka,szalonna,halak ,és sok sok friss zöldség .

2016. jún. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!