Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le 20 kilót...

Hogyan fogyjak le 20 kilót jövő nyárig?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A kérdésem adott, és itt vannak az információk: 16 éves fiú, 180 cm 95 kg. Sajnos nem sikerült lefogynom erre a nyárra, karácsonykor felszedtem nagyon sokat. Volt hasműtétem bélcsavarodás miatt még tavaly januárba, akkor voltam 70 kiló, de azóta minden nap 3 tábla csokit megeszek és iszok 3 pohár kólát :( Nagyon rossz az életem, csúfolnak az iskolában is mert kövér vagyok és egyre depressziósabb leszek ami miatt egyre csak hízok. Sportolni nem szoktam csak a heti 5 tesióra. Szegények vagyunk, nincs pénzünk és nem adnak a szüleim edzésre :( Ötleteket. várok


Egy elkeseredett gimnazista diák...



2016. máj. 25. 17:21
 1/7 crudy ***** válasza:
gondolom neked sem nehéz kitalálni h ha nem ennél három tábla csokit meg innál kólát akkor előrébb lennél. Kezdj el fogyókúrázni és sportolni. A sporthoz nem kell pénz, csak menj és heti ötször fuss negyven percet. Számolj kalóriát. A napi kalóriabeviteled ne legyen több az elégetetthez. Ezekhez (kalória kalkulátor és táblázat) mindent megtalálsz a neten. Innen már csak rajtad múlik, ha jövő nyárig nem változtatsz, pedig sok idő van addig, akkor csak magadra vess.
2016. máj. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is diétazok, és azért itt az anyagi tényező szerintem nem lehet befolyásoló. Basszus 3tábla csoki 3pohár Cola mondjuk ha 3dl a pohár akkor az majdnem 1lityi. Akkor számoljunk... napi szinten csak ezek egy ezres (és akkor baromira jófej voltam) abból tudsz venni egészséges kaját. Futni eljársz terepre az ingyen van. Én csaj létemre ha kint futok, van egy pad fekvőt nyomok vagy ugralok rá vagy hasazok . Szóval ne legyen kifogás. Ugrokötél nem egy drága dolog. Vagy csak egyszerű cardio edzéseket csinálsz, sok van fent a neten. Keress rá.

Nulla cukor, szénhidrát okosan, bazi sok fehérje. Simán nyár végéig le lehet nyomni a 20kg-t.

JUST DO IT!!

2016. máj. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Minden fejbe dől el. Ha csúfolnak és ez zavar két lehetőség van. Vagy beverni az arcukat vagy megmutatni hogy mire vagy képes. Én is szegény voltam, és dagi. megcsináltam mind a kettőt. :DD Nekem annyi volt a jó hogy a szüleim állattartással foglalkoztak így tojás/hús volt annyi amennyit nem szégyeltem enni. Én azt tudnám neked tanácsolni hogy amit költesz 3 tábla csoki helyett és kóla helyett, azt költsd rostban gazdag kajákra. Most a puffasztott rízs elég rossz példa, de az is jó. 3 tábla csoki nem tudom kb 600ft lehet ha nem milkát eszel. 600ftból veszel 1 kiló brokkolit amiből én elvagyok 1 hétig (bár én nagyon sok zöldséget vágog egymás mellé + hús). Amennyire tudsz próbálj meg fehérje gazdag étrendet csinálni. Tojás/tojásfehérje esetleg húst. A fogyásnál pont az a lényeg hogy szénhidrátott minél kevesebbet fogasz, de ne kritikusan keveset. A sportolás nem kerül pénzbe. Heti 3 nap futás + a street workout se kerül semmibe. Egyébként az előző is helyeset mondott kaloriabazis.hu elég sok embernél bejön. Sok sikert, és reméljük van akaraterőd.
2016. máj. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D Megpróbálom, bár mindig azt mondtam, hogy holnap aztán semmi se lett belőle. De most ahogyan a facebookon nézegettem a lányokat, megpróbálok ráhajtani a normálisabb alakért :D
2016. máj. 25. 17:43
 5/7 anonim ***** válasza:
itt egy videó! https://www.youtube.com/watch?v=lCzuI84H-1c És ne legyél az internet és játékok rabja. Inkább sportolj helyette. Mert gondolom elég sokat szoktál gép előtt ülni a korosztályod 70%val együtt. :D
2016. máj. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már rosszul kezded hogy a csajokért. :D Akik így kezdik vagy le se fogynak, vagy ha barátnőjük lesz akkor elhanyagolják magukat. Én az egészségemért csinálnám... ;)
2016. máj. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Idénre is lefogyhatsz :) èn 4 hét alatt már 9.5 kgt fogytam.

Figyelek a kalóriabevitelre (kaloriabazis.hu) , és heti 3-4 tornázok.

És magad miatt fogyj le, ne a csajok miatt ;)

2016. máj. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!