Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Paleonál miket vihetnék...

Paleonál miket vihetnék suliba tízóraira?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy a suliban csak az teremben tudunk enni, ott is a könyvek, füzetek között, ezért elég körülményes pl húst bevinni, ha halat viszek akkor az egész osztályban halszag lesz, egytálételek szintén nem, mert nem lehet sehol felmelegíteni, se evőeszköz, elég nehéz megoldani. Meg a szünetek csak 10 percesek, a tanárok meg előszeretettel húzzák el az órát, meg pakolás, vándorlás, így a tényleges szünet kb 5 perc xD De szendvics ugye kizárva, akkor miket vigyek, hogy 3-ig ne haljak éhen? Gyümölcsök, magok? Puffasztott rizs esetleg, napi max 3-4?

2015. márc. 24. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Magvak, gyümölcsök, főtt tojás, maglisztből készült kenyerek, sütik (nézz utána, sok ilyen van)
2015. márc. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nyers zöldség - gyümölcs.


Én anno egyetemre vittem egy dobozban szalonnát, sonkát, kolbászt zöldségekkel. Vagy májpástétomot, ezeket úgy elrágcsáltam étkezéskor.

2015. márc. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Tepertő.

A rizs nem paleo...

2015. márc. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
33%
Jégkrémes dobozban rizs, krumpli hússal, azok nem rosszak hidegen se, az evőeszközt meg bele rakod és rázárod, mellé vihetsz nyers zöldséget, gyümölcsöt ugye, vigyél kekszet is, azokat is ott felbontod és eszed, vagy büfé.
2015. ápr. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi az a keksz?
2015. ápr. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
55%

Hát keksz XD


Kemény süti :DD


Rágcsálni vihet a többi mellé

2015. ápr. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Paleo keksz? Ami nem étel?


Rágcsálók rágcsálnak, egészséges étrend meg fogyás mellett az ember nem. ikszdéé


Igen, vannak 'paleós kekszek', ez tök igaz. Nem kellene olajos magokat, olajos mag liszteket sütve enni.. igazából, ha már paleó. Ez az egyik lehetséges hibája az étrendnek. Na persze olykor-olykor belefér..

2015. ápr. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kolbász, szalonna, mintha kaszálni menne. Olajos magvakat, sütiket inkább mellőzd.
2015. ápr. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Süthetsz magadnak otthon muffint. Én már egy ideje ezt eszem, nagyon finom, és laktató! Kókuszliszt, lenmagliszt, nem kell sok dologra gondolni, szinte mint egy egyszerű piskóta-tészta.
2015. jún. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!