Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » A CKD-t csináltam nem rég...

A CKD-t csináltam nem rég óta. Viszont most elrontottam. Megettem 6 db. lekváros sütit (kb. ez 1500 kcal). E mellett megettem még 1000 kcal-nyi halat. Futottam ennyit (többi lent), kompenzálom ezzel?

Figyelt kérdés

Elmentem reggel futni 40 percet (inkább csak kocogásnak mondanám, de azért megizzadtam). 4 óra múlva kb. megint elmentem kocogni, ekkor 50 percet kocogtam. Most megint elmennék kocogni, de még nem tudom, hogy mennyit fogok bírni. Szerintetek ezzel azért kompenzálom a 2100 kcal (túl sok) bevitelt?


Normális napjaimon salátát és halat eszem.



2013. márc. 13. 16:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy 1 nap nem a világ vége, de ma is meg akarom tartani a kcal-deficitet. Azaz többet akarok elhasználni, mint ami kell. Szóval úgy akarom csinálni, hogy 1200 maradjon. Azaz 900 kcal-t kéne lemozognom.....uhh...brutál sok.
2013. márc. 13. 16:25
 2/4 A kérdező kommentje:
S ehhez még eléggé sokat kellene totyorognom...remélem, hogy talán tudom kompenzálni valahogy......szerintetek?
2013. márc. 13. 16:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem a feltöltési szakaszban vagy akkor elbasztad a heti ciklust, ezt vagy normálisan csinálod, vagy sehogy.
2013. márc. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Futással nem lehet semmit sem kompenzálni, egy igen megterhelő, kevés haszonnal járó mozgás, ennyi.


Ha ketogénezel, akkor minek a deficit? Hát alacsony inzulinszint mellett nem raktározol zsírt, tehát alapvetően fogysz.


Elrontottad, de szerintem a 40 perc kocogás csak plusz egy hiba volt, egyébként tök mindegy. Holnap folytatod normálisan.. Edzésnek: BodyrockTV! :)

2013. márc. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!