Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Szerintetek le lehet fogyni 2...

Szerintetek le lehet fogyni 2 és fél hónap alatt 17kg-t?

Figyelt kérdés

2013. márc. 17. 19:38
1 2 3
 11/27 Kám40R válasza:

Ne akarj túl gyorsan túl sok kilót ledobni ! A bőröd nem fogja tudni tartani a lépést és megnyúlva marad.

Itt van egy link erről;

[link]

- Én eddig 5-ször híztam meg(90 fölé) és 6-szor fogytam le. Most 77kg vagyok és tudom tartani. Amit nagyon tudok ajánlani az a Harcosok Étrendje és a Fegyencedzés - megveszed a könyvet, elolvasod, csinálod és kijöttél egy tízesből. Idő kell hozzá és elszántság.

Nincsen könnyű út, az mind lehúzás. Az ember rákölti a pénzt és megnyugszik, hogy tett érte valamit. Utána meg nincs meg a kívánt eredmény vagy változik valami, de utána visszajön. De ez nem a te hibád mert becsaptak, szóval nem a te hibád, de ...óóó és köszi szépen, hogy bennünket választott találkozunk a következő szezonban is !

Életmódot és életszemléletet kell változtatni és apránként változni. Pár hét-hónap múlva nagyon fogsz örülni és az önbizalmad is nagyot ugrik, mert csak rajtad múlik és belefekteted a kemény munkát.

2013. márc. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:
30%
Nem tudom mennyi plusz van rajtad, de a 90 napos diétával és napi minimum 20 perces intenzív mozgással le lehet fogyni. Én egy évig tartottam utána a súlyomat. Akkor már mindent ettem, de mozogtam mellette.
2013. márc. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
hát én 75kg vagyok csak :D szerencsére magas vagyok és nem látszik meg annyira rajtam de jobban érezném magam vékonyabban!
2013. márc. 19. 19:35
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
paleo!!! azzal lehet és egészséges is. két és fél hónap alatt 12 kilót le tudsz adni de persze úgy ha mellette rendszeresen mozogsz
2013. márc. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 Nemokosch válasza:
Ennyi idő alatt ennyi fogyás abszolút egészségtelen, így erőltetni pláne felesleges.
2013. márc. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:
Öcsémnek sikerült kb két és fél hónap alatt pont ennyit, viszont ő 100kg fölül indult. És ebben volt rengetegsok kondi meg egészséges táplálkozás, nulla nasi. De 75kg-ról esélytelennek érzem.
2013. márc. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 Nanananana válasza:

1. Kerüld el messzire a szénhidrátokat és a cukrot, helyette húsokat, halat, zöldséget, gyümölcsöt, magvakat egyél, olvass utána a paleo-étrendek.

2. Mozogj minél többet, futás és a túrázás a legjobb, de nem csak hébe-hóba, hanem edzésterv szerűen rendszeresen.


Én 10kg-ot adtam le 22 nap alatt, de extrémnek mondható terhelés (800km-es gyaloglás, El Camino) és kevés kaja mellett. Én tulajdonképpen nem akartam fogyni, mert nem voltam túlsúlyos, de a kajálást nehezen tudtam megoldani ebben a bő 3 hétben, gyalogolni meg nagyon jó volt napi 35-40km-eket. Tehát szerintem le lehet adni 17kg-ot ennyi idő alatt, de nem túl egészséges. Ha életmódot váltasz és nem csak 2 hónapokra sanyargatod a tested, akkor nem lesz többször ilyen problémád. Én inkább ezt ajánlom. Keress egy sportot amit élvezel és ami formába hoz (és később tart)és figyelj oda a kajálásra is!

2013. márc. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:

Valszeg nem fogsz ennyit fogyni, főleg, ha tablettára akarsz hagyatkozni(mellesleg én nem tenném, ismerek olyat, akinek kb 5 évre tönkre tette a szervezetét).

De a legfontosabb, hogy semmiféleképpen se koplalj, mert a szervezeted megjegyzi, hogy nincs elég táplálékbevitel, ezért ha legközelebb bármit is eszel, azt rögtön zsírrá fogja alakítani és elraktározza. Tehát valóban egyél fehér húsokat, halat(!), zöldséget, gyümölcsöt, barna rizst, kerüld a sós ételeket és semmit se sózz utána, kávéba teába édesítőszer cukor helyett(bár szerintem az édesítőszerek nem egészségesek, de nem hízol tőlük...), sok leves-sok folyadék!, de ne krémleves, lehetőleg kerüld a tésztaféléket, krumplit, lisztet se nagyon(inkább teljes kiörlésűt). És SEMMI NASI!

Valamint MOZGÁS-MOZGÁS-MOZGÁS! Mondjuk napi 15-20 perc kocogás, esetleg otthon egy kis torna, mint anno a suliban! :P

2013. márc. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! Én inkább az életmód váltásra szavaznék...meg hát az e legjobb csak nem egyszerű. Mozgással nincs bajom ! Inkább az édességgel :\ egyszerűen nem tudom megállni,hogy ne egyek.
2013. márc. 21. 16:27
 20/27 808 válasza:

Akkor ott a baj! Olyan mintha 1 lépcső előre, 2 hátra!

Hanyagold a cukros szarokat, helyette használj más cukor helyettesítő dolgokat. JA és KITARTÁS a sporthoz, különben szinte lehetetlen! Ha rákapsz a sport ízére nem is fogod kíváni az édességet, mert tudod mennyi szenvedés megválni tőle...sok sikert

2013. márc. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!