Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Szerintetek le lehet fogyni 2...

Szerintetek le lehet fogyni 2 és fél hónap alatt 17kg-t?

Figyelt kérdés

2013. márc. 17. 19:38
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Édességgel gondolod megszabadulni a túlsúlyodtól?

Akkor te leszel az első, akinek ez sikerül.

2013. márc. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Nem édességgel akarok megszabadulni a súlyomtól, csak nehéz lemondani róluk,de ha annyira kívánom akkor eszek kivit meg ilyesmiket :D
2013. márc. 24. 15:57
 23/27 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a problémám van én 170cm magas 74.5 kiló vagyok. 17 kilót biztos nem tudsz leadni ilyen kevés idő alatt mert az túl sok volna. De 7-et könnyedén csupán annyit kell tenni ,hogy sétálsz sokat, könnyített felülésezel napi szinten. Nekem ami még segít ( a csokik ügyében),hogy ha ennék édességet bekukkantok a szekrénybe és gyorsan becsukom az orrom előtt. Egyszerűen nem hagyom magamnak a csoki evést :D Egyél helyette almát vagy valami gyümit de ne banánt! Sok sikert :) ( ja és este próbálj meg nem vacsizni vagy ha igen akkor mindenképp 7 előtt nekem így szaladt le 7.5 kiló :D )
2013. márc. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 808 válasza:

Szia!

Igen! Bár a szervezeted megpróbálja majd visszahozni az elvesztett kilókat! (kitartás és sport nélkül lehetetlen megtartanod) van még egy módszer, de az nem ide való....sok sikert!

2013. márc. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Simán, kérdezd csak meg a sikeres táplálkozási szakembert, az auschwitzi koncentrációs tábor parancsnokát.
2013. ápr. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 808 válasza:

Szia!

Ha komoly a kérdés. NEM!

Auswitz-ban igen!

Ott nem voltak kövér emberek!

Miért?

Olyan egyszerű!

Ne zabálj annyit, és mozogj!

Egyszerű matek:

A plusszokat és a mínuszokat tedd egy képzeletbeli serpenyőbe! ??

Megvan az eredmény?

Miért lehet dagadt disznó egy ember?

Egyszerű matek:

Több a plussz mint a mínusz!

Sportolj! Az elején a szervezeted tartalékon pöfög, de ha kell az energia ez az okos műszer raktároz. mondjuk

(szénhidrátot) a beteg reklám teli agy megint lök egy ingert, hogy vigyázz baj van, jöhet egy háború,

Raktározz! nE mOZDULJ!

;)

2013. máj. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

Természetesen lehetséges. El tudsz veszíteni a súlyodból 17 kilót 2 és fél hónap alatt. Mondjuk vízből, izomból... koplalással és rengeteg sporttal. Van egy ismerősöm, aki 13 kilót fogyott 1 hónap alatt. Az anonim anorexiások csoportjából ismerem. (ezt nem viccnek szántam, sajnos így igaz)

18/L

2013. máj. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!