Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Nagy fogyókúrában vagyok, de...

Nagy fogyókúrában vagyok, de most 4 hónap után elfogyott a kitartásom, akaraterőm, kedvem és mindent megeszek ami elém kerül. Mit csináljak, hogyan ösztönözzem magam, hogy gyűjtsek erőt, hogy újra fogyni tudjak?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 3. 23:22
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
A leírás alapján elég reménytelen eset vagy. Akarat (és egy kis szenvedés, kitartás) nélkül nincs eredmény.
2013. ápr. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Ha fogyni akarsz,akkor ne fogyókúrázz,mert az nem megoldás. Életmódváltás és diéta sokkal célravezetőbb. (És nem,nem ugyanaz a diéta és a fogyókúra.) Ha nem akarsz gyorsan irreális változást,csak mindig egy kicsit egyszerre,és nem sanyargatod magad,hanem egészségesebben élsz,akkor csak 21napot kell kibírnod.Ugyanis ennyi időre van szüksége az agynak,hogy "átálljon". Rengeteg apróságon lehet változtatni,ami nem is fog nagyon feltűnni,de az eredménye habár lassú,de tartós lesz. Olvass utána neten,érdemes.
2013. ápr. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
A 21napot úgy értem,hogy utána már alapvető lesz a dolog. Magától értetődően jön majd minden,ahogy korábban bevezetted és megszoktad. (Én a 22. napon jöttem rá,hogy hányingerem van,ha cukrot teszek a kávémba,pedig előtte 3kanállal készítettem.)
2013. ápr. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
lapozd át a naplózott mérési adataidat,nézegesd a fejlődési fotóidat és tiszteld az egészséged.
2013. ápr. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 schocko ***** válasza:
Gondolj arra, hogy ez az egy életed van, és egy kövér ember sem éri meg a hetvenet, másrészt biztos, hogy cukorbeteg leszel, ha előbb nem halsz meg szívelégtelenségben...
2013. ápr. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A lifetiltet ajánlom. Nagy suttyó, de sokat segíthet.
2013. ápr. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5. jó nagy hülyeséget mondasz, én azért ismerek jópár 70 feletti kövér embert, sôt legtöbb kövér ebben a korban.
2013. ápr. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Tegyél ki a hütödre valami ösztönzö szöveget, vagy nyomtass ki egy képet egy olyan alakról amilyet el szeretnél érni, és ha a hütöhöz mész, mindig eszedbe fog jutni! :)
2013. ápr. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Van olyan, akinek pozitív kritikája van szüksége ahhoz, hogy tovább hajtsa magát, míg másoknak jobban segít egy negatív beszólás. Nekem az pl segít, hogyha szép, fitt emberekről nézek képeket, vagy ha kövér embereket látok táncolni...

A másik tanácsom az, hogy jutalmazd meg magad. Ne étellel persze. Mondjuk mondd azt magadnak, hogy ha 5 napig rendesen, magamat összeszedve csinálom a kúrát és nem csábítanak el a szénhidrátok, akkor megveszem magamnak azt a ruhát/ rúzst/ akármit, amit szeretnék. Tartsd a szemed előtt a célod és ne engedd el. Hamarosan itt a nyár, bikiniszezon.

Ha mégis úgy érzed szükséged van az édességre, egy kicsit engedj meg magadnak, de soha ne egyél zacskóból, dobozból. Tartsd magad a kikészített adaghoz és mindenképpen olyat válassz, ami viszonylag egészségesebb, mondjuk magas kakaótartalmú csokit, vagy készíts zabpelyhes kekszet.

2013. ápr. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szia!

Bár nem pont idevág, de én pl a cigit ugy próbálom lerakni hogy kiirtam néhány mondatot papírra, reggel egyből látom.Sokat segít. Ilyeneket hogy: "1 életem van, és azt én alakítom" Illetve h " Szabadság!"

Pár hónapja töltöttem a 25öt és elgondolkoztam, hogy mennyi időm van még hátra, jó esetben 50 év minimum, és azt nem cigizve, túlsúlyosan akarom leélni. 10 éve küzdök a kilókkal, és szemetet eszek, szívok, ELÉG volt!!!

Boldog akarok lenni és ehhez az is kell hogy ami eddig zavart, az eltűnnyön, igy teszek is érte. A cigit leraktam, igaz sajnos most megint elszívtam párat, de olyan szégyenérzetem van ami ismét arra sarkall hogy nem kell ez nekem. Igy 3 napja ismét egy szálat se.

Életmódot váltottam, sport, és odafigyelek az étkezésre is. Eredmény 2 hónap alatt nem fogytam, igaz mig nem cigiztem 5 feljött,azt leadtam. A lényeg az elhatározás, és ha "elestél" állj fel, ne maradj a padlón, nem szégyen, csak az ha feladod.. sok sikert remélem tudtam segíteni.

2013. ápr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!