Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » 1 hónap alatt sikerülhet? 1...

1 hónap alatt sikerülhet? 1 hét alatt már 3 kilót fogytam! Vélemény? További lent!

Figyelt kérdés

14 éves, 172 centi, és 71 kiló(most már) vagyok.

Elkezdtem fogyókúrázni, és így 1 hét alatt ment le -3 kiló!

Reggeli: Egy joghurt

Ebéd: Normálisan, kenyér nélkül, fél adag

Ha még megéhezem, akkor egy alma, és más semmi több.

Így sikerülhet 1 hónap alatt lefogynom?

Mennyit? Nyárra, a bikiniszezonra?

Fontos lenne!

Véleményetek, a diétámról?

(Sokan mondják, hogy nem kéne, mert teljesen átlagos a testalkatom. De én még szeretnék fogyni!)

U.i. Normális válaszokat csak! ;)



2013. jún. 5. 17:23
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja és azt kihagytam, hogy minden nap sportolok 1 órát. Futok, hasizom, karizom...stb..
2013. jún. 5. 17:25
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem keveset eszel, ehetnél többet is :)
2013. jún. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én is ezt csináltam, volt, hogy 1 héten lement 3-4 kg. Pedig nem voltam kövér, sőt, de én még fogyni akartam. Jó ideig tartottam is, de elkezdtem enni normálisan és a duplája visszajött, és most minden bajom van. Szóval én nem így csinálnám még egyszer, de mindenki a saját kárából tanul.
2013. jún. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez koplalás. Jó út a jojóeffektushoz.
2013. jún. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Vagyis?
2013. jún. 5. 20:27
 6/14 anonim válasza:
Én hoodia diet max-szal kezdtem. Aztán letettem a fogamzásgátlót. Kaja helyett fehérjét kezdtem inni reggelire, vacsira, kenyeret letettem és szénhidrát csökkentett lisztra tértem át, üdítőket is letettem, majd gastroyal zsírégető kajákra tértem át és 1 év alatt 79-ről 64-re fogytam éhezés nélkül. A súlyom tartom. Reggelire almát sajttal eszek, ebédre magam főzök, vacsira műzli, vagy mogyoró vagy szintén alma. Kenyérféléket továbbra is kerülöm, amennyire lehet. Szerintem ez a titka, a péksütik, kenyerek kiiktatása, krumpli mértékkel, barna rizs, bulgur, sok zabpehely, szárnyashús, minimális sóhasználat stb. Nekem így sikerült.
2013. jún. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Vagyis úgy fogsz járni, mint az egyik válaszoló.

Visszajön a duplája, ha elkezdesz normálisan enni.

Ha időben észbe kapsz van esélyed,h nem jön vissza :)

Fogyózz rendesen, napi 5xi étkezés. Ebből 3x zöldség/gyümölcs azaz pl. 1 v db gyümi, salik stb

2013. jún. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 poiu ***** válasza:
Vagyis 1 hét alatt 3 kg túl sok. 1 hét/1kg a max, 10 nap /1kg reálisabb. Egyél több húst, zöldséget és ne legyél büszke magadra, mert ez nem tartható.
2013. jún. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

De nyáron minden nap el fogok menni az edzőterembe. Már megvettük a bérletet is! :)

Nyárra a bikiniszezonra lehetek vékony?

2013. jún. 6. 06:54
 10/14 anonim ***** válasza:
A nyár és a bikiniszezon már itt van.
2013. jún. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!