Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetke sikerülhet? Többi...

Szerintetke sikerülhet? Többi alul.

Figyelt kérdés

Akkor megint felteszem a kérdést!:)

Szóval, 16 éves sárc vagyok 180cm magas és 75-76kg súlyú. Nyolcadik osztályóta zavar, hogy az átlagnál kicsit nagyobb darab vagyok. Igazából csak egy kis zsírpárna a hason, és úszógumi, (valamint a combom se kicsit, de szerintem ez fiúknál nem nagy gond:D) de szerintem már ez is elég. A kérdésem az lenne hogy ha a nyáron az az két és fél hónapig minden nap futok 2 km-t (reggel egyet - este egyet, naponta 200-300 felülést csinálok, valamint 30-40 fekvőtámsz, és 2-3kg-os súlyzóval 10-15 perces gyakorlatokat csinálok, azzal le tudok fogyni 5-10 kg-ot, és erősödne-e a karom annyira, hogy egy kicsit ez látszódjon is? Étkezésről annyit hogy kerülném a zsíros ételeket, több gyümölcsöt és zöldséget ennék, az édességet elhagynám, valamint naponta ha szükségem van kenyérre akkor egy szeletet ennék meg csak, vagy 1-2 zsömlét a kenyér helyett. Szerintetek sikerülhet? Ha nem akkor miért, mit kéne még majd tennem, és kb hány kilónak kéne lennem a 180 cm-es magasságomhoz? Köszönöm a válaszokat előre is! :)



2013. ápr. 1. 22:29
1 2
 1/12 Lipton. ***** válasza:

Étrend nélkül csinálhatsz 8769 db felülést is nem sokat ér

lefuthatod a maratont is nem fogsz fogyni

tervezd meg az étrendet

kerüld a gyümölcsöket a lisztes cukros cuccokat

neked kell kb 90 gramm szénhidrát naponta

fehérjéből pedig minimum 160 gramm

ch : rizs zab teljes kiőrlésű kenyér/tészta stb

fehérje:sovány húsok tojás csirkemell pl estére túró

a hangsúly a mozgáson van heti 4 *50 perc kocogás

2013. ápr. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 alana9274 ***** válasza:

szia:) elöször amit mondani szeretnék hogy szerintem nem lehetsz kövér mert,a 76 kg abszolut nem sok a magasságodhoz:)De ha téged zavar,elhiszem mert aztán nekem is mondhatják,ha engem zavar akkor zavar.Miért nyáron?Ha holnap elkezded(énis holnap kezdem,egyszer már leadtam 20 kilót 13 évesen,csak ugye itt a karácsony meg minden szar miatt rámjött egy csomó..vége az ünnepeknek nyárig még lefogyhatsz pont 3 hónap és akkor már kész lennél)a 2km-helyett inkább fussál 6-7 kmt.de min 5-öt.Mert ugye te fogyni szeretnél,azaz zsírt égetni amihez kardió kell.A felülés rendben van ha ragaszkodsz hozzá,meg a súlyzós is :) Viszont a kajába inkább válaszd a teljes örlésűt vagy abonettet! az lenne a legszuperebb.Sok fehérje és szinte NULLA szénhidrát! A főzeléket rántás nélkül,fehérje közé tartozik a csirke-pulykamell,sovány túró,fehér húsú halak(ha szereted..)stb..ezekből a legtöbbet!Köretnek saláta,vagy párolt zöldség.Ha szereted a zabkását reggelire tökéletes:) 40g zabbal.Ja és cukor helyett édesítő!!! Ha van rá lehetőséged,vegyél egy jó minőségű fehérjeport az sokat segítene rajtad.egy nap 1500-1600 kcalt egyél.Ha valami kérdésed van írj szívesen segítek:)

16/L

2013. ápr. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm Lipton! A fagyasztott zöldségekkel mi a helyzet? Pl.: Mexikói saláta. Ezeket lehet enni nem?:)
2013. ápr. 1. 22:57
 4/12 Lipton. ***** válasza:

azért csak vigyázz, nulla szénhidrát, ez butaság szted akkor honnan lenne energiája futni? :D :D

főzelék felejtős bármivel csinálod

és nem kell itt futni órákat

futás előtt mehet 2 gramm L-karnitin energiát ad és segít a zsír lebontásában

és ja vehetsz egy jó tejsavó fehérjét edzés utánra és reggel a NATÚR ZABHOZ :)

2013. ápr. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Lipton. ***** válasza:

fagyasztott zöldségek mehetnek, csak a hüvelyeseket mellőzd

bab kukorica ezeknek nincs semmi értelme, gondolj bele ott a kukorica szinte meg sem emészted, nincs haszna

krumplit is mellőzd

2013. ápr. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Neked is köszönöm alana9274!:)

A halat ki nem állhatom, de akkor marad a csirke:D

Igazából azért akartam nyárra húzni, mert suli melett az a baj hogy nem tudom annyira figyelni az étrendemre sem:S

2013. ápr. 1. 23:06
 7/12 alana9274 ***** válasza:
azért írtam hogy "ha szereted" mert énis rühellem...inkább éhenhalok.Rendben ahogy szeretnéd:) csak adtam egy ötletet mert akkor nem nyáron kéne vesződni vele...
2013. ápr. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

És még egy kérdés ha itt vagytok!:D

Félbarna kenyér, vagy inkább teljesörlésű? Egy oldalon azt olvastam hogy a félbarnában kevesebb a kalória. Ja és ha van időtök, akkor provátban írhatnátok egy "napi étrendet" amit nagyon megköszönnék.:) (Ez alatt azt értem hogy lehet-e zsömlét, ha igen naponta mennyit, vaj, sonka- felvágott, zsírszegényebb sajt???) Nagyon nagyon szépen köszönöm!:)

2013. ápr. 1. 23:14
 9/12 Lipton. ***** válasza:

minden pékárúból teljeskiőrlésűt

nekem írhatsz

ilyen felvágottakat mellőzd csak zsír van benne

sajtokat is hanyagold

2013. ápr. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 alana9274 ***** válasza:
hát én ezekből semennyit nem tennék..max ha nagyon szendvicset akarsz akkor barnakenyér és bele csirkemell :) meg zöldség..édességnek meg natúr joghurt édesítővel,bele kakaópor vagy fahéj.Szerintem finom:) vagy FEHÉRJEPOR!!! nekemis írhatsz.
2013. ápr. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!