Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Szénhidrát mellett kalóriát...

Szénhidrát mellett kalóriát is kell számolni?

Figyelt kérdés
Most akarok belekezdeni a szénhidrátszegény diétába, persze lassú fogyást tervezek. 166 centi magas, és 65 kiló vagyok. Olyan 10 kilót szeretnék leadni a következő 4-5 hónapban. Ehhez mennyi az ideális szénhidrátbevitel naponta ? És azt sem tudom, hogy a szénhidrát szegény diétánál azért figyelni kell a napi kalóriabevitelre is(nekem ez 1500 kalória) ?
2014. jan. 24. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:

A kalóriabevitelt ne vidd nagyon le mert lelassul az anyagcseréd és visszahízod később. Természetesen több kalóriát kell felhasználj mint amit beviszel.


Tehát vagy sportolj mindennap vagy max 10%-kal csökkentsd a bevitelt és a CH-t délelőtt tudd le leginkább.


7700kcal 1 kg zsír. Tehát ha naponta sportolsz annyit amennyi 1100kcal-t felemészt, akkor 1 hét alatt 1 kg tiszta zsírtól megszabadulsz. Ez kb 2 óra nagyon kemény bringázás, 25km/h tempóval.


Mivel te lassan adod le, ami sokkal okosabb dolog, ezért ennek függvényében iktass be 30 perc sportot.

2014. jan. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igeen !
2014. jan. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Olyan kb. 1250-1300 kalóriára gondoltam ...
2014. jan. 24. 20:05
 4/4 anonim válasza:
Arra figyelj még, hogy a fehérje mennyiségét tartsd meg, és csökkentsd a zsírt meg a szénhidrátot.
2014. jan. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!