Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Milyen kajákat tudnék enni...

Mánkika 84 kérdése:

Milyen kajákat tudnék enni ahhoz hogy, le tudjak fogyni, és hogy a cukrom a helyén legyen, mert még nem vagyok cukros de ha nem teszek elenne akkor nagyon hamar az leszek napi 150gr szénhidrát max. és fogyás?

Figyelt kérdés
2014. szept. 3. 14:24
 1/5 anonim válasza:
Mennyi a cukrod?
2014. szept. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
GI-t figyeld, minél alacsonyabb, annál jobb.
2014. szept. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A vércukorszintem 7,65.
2014. szept. 3. 16:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem 160 g szénhidrát van előírva, másfél év alatt sikerült normalizálni a cukromat/inzulinomat.

Gyógyszert is kell szedned?


Egyébként fehér lisztet, abból készült termékeket, cukrot, fehér rizst kell száműzni az étrendedből.


Nekem így alakul:

reggeli: Teljes kiőrlésű pékáru, felvágott, sajt, rengeteg zöldség (paradicsom, paprika, retek, uborka - ezeknek nem kell számolni a szénhidrát tartalmát.). Reggelire a tej tilos, és lehetőleg reggel 8-ig el kell fogyasztani.

tízórai: mehet a tej, tejtermék, gyümölcs (kevés), legalább fele lassan felszívódó szénhidráttal. (szoktam csinálni házi müzliszeletet, esetleg házi kekszeket, sütit (persze cukor nélkül, eritrittel)

ebédre: igazából minden lehet, amit eddig, csak számold a szénhidráttartalmát. Én ma lecsót eszem, graham zsemlével.

A saláta - hús kombót felejtsd el, illetve egészítsd ki némi barnarizzsel, kölessel, hajdinával.

Uzsonna: nálam mindig gyümölcs, hétvégén néha egy fagyi becsúszik

Vacsora, hasonló a reggelihez, szoktunk tortillát enni, rántottát, melegszendvicset, stb.

2014. szept. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem kell még gyógyszert szednem. Köszönöm szépen az étrendet igy legalább el tudok indulni valami szerint.
2014. szept. 12. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!