Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Szálkásító diéta alatt különfé...

Szálkásító diéta alatt különféle halak, halkonzervek evése?

Figyelt kérdés
Fehérjebevitelem szeretném növelni csak van egy olyan gondom, hogy a halat senki nem eszi nálunk itthon ezért halkonzervet szeretnék venni magamnak. Tudnátok mondani ehető halkonzervet alsó vagy maximum közép árkategóriában? Igazából az is mindegy, hogy pisztráng vagy tonhal vagy szardínia vagy bármi az ár a íz és a fehérjetartalom lenne a lényeg. Az is mindegy, hogy olajban vagy saját lében vagy paradicsomos hal. (Ha tudtok márkákat és üzleteket ahol kapható és az árát is ha tudjátok írjátok meg légyszíves)

2014. szept. 12. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a coopos boltban szoktam Eva márkájú tonhalat és szardíniát venni, nekem ízlik.
2014. szept. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

tuna tonhaltörzs sós lében a lidliben.

és nagyon nem mindegy,hogy miben van diéta alatt,mert ha nem sós lében van,hanem olajban,vagy paradicsomos kulimászban,akkor le kell öblíteni vízzel.

szintén érdemes figyelni,hogy tonhaltörzs legyen ráírva,mert az valóban fehérje,míg ha tonhal darabok van ráírva,akkor az olcsóbb de abban az agya,az uszonya vége a halnak,meg mindenféle húsipari hulladék van,nem teljes értékű fehérje.

most nincsen nálam itthon de ha jól emlékszem 170g 350ft.

ennél olcsóbbat eddig nem találtam.

2014. szept. 13. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha olívaolajban van, akkor teljesen jó.
2014. szept. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!