Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ha egy nap ugyanannyi kaloriat...

Ha egy nap ugyanannyi kaloriat viszek be, fogyok akkor is ha rengeteg benne a szenhidrat aranya, vagy csak ha szenhidratszegeny is a dieta?

Figyelt kérdés
Eddigi tapasztalatom szerint a szenhidratsus taplalkozassal nem fogytam. Vagy csak meg nem indult be 10 nap jtan se, akkor feladtam. A szenhidratszegennnyel folyamatosan fogytam egy hetig, de deladtam mert nem birom tartani. Mindket esetben ugyananyi kaloriat vittem be. Most visszaternek a azenhidratsus alacsony kcal etrendhez mert azt tudom tartani, remenykedhetek hogy majd hosszu tavon fogyok tole?
2014. szept. 22. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:
A lényeg épp az, hogy a szénhidrátot kerüld. Egyél húst, meg tojást. Laktatnak és sok sem kell belőlük. És halat is.
2014. szept. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindig érdekelt, hogy mi történik ugyanannyi kalória és nagyon más szénhidrátbevitel esetén, de egy hét túl pici idő, a testsúly természetes ingadozása több lehet, mint a fogyás...

Nos, a kalóriadeficit nagyon erős, a kevesebb kalóriás szénhidrátdús táplálkozástól több fogyást várnék... Viszont nem tudom, mi volt a szénhidrátdús és a szénhidrátszegény, mennyi ch naponta s miért nem tudtad tartani... S mennyivel kevesebb a kcal... Nincsenek konkrétumok.

Mondjuk úgysem tudjuk, mennyivel fogysz, s miért is fontos ez? Csináld azt, amit tartani tudsz, nyilván, s meglátod, mi történik. Sosem értem, miért keresnek itt jövőbe látókat, mit változtat ez? Tedd meg, ami tőled telik s ha nem jön el a siker, majd akkor elgondolkodsz s változtatsz.

Tipikus ilyenkor a szénhidrátcsökkentés, az inzulinválasz miatt is (no persze itt számít a szénhidrát fajtája is) s amiatt is, hogy a sok szénhidráttól sokan hamar megéheznek (ez megint összefügg az inzulinnal) és megnő az édességvágyuk is... Én minél kevesebb szénhidrátot eszem, annál kevesebb kalóriával lakom jól, egyre jobban vagyok és az evés élvezete sem csorbul, amíg azért marad valami szénhidrát. Úgyhogy nekem ez a jó módszer, de lehet, hogy Neked más.

2014. szept. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!