Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Irnatok nekem egy koplett...

Irnatok nekem egy koplett etrendet amitol vegre beindulna a fogyasom?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A segitsegeteket szeretnem kerni, mert mar total el vagyok keseredve. 55kg vagyok, vilag eletemben 50kg korul mozogtam, de ez az 5kg valahogy nem akar lemenni akarmit vsinalok. Pedig nem eszem kenyeret,peksutiket,cukrot se. Abban segitenetrk hogy az 55kilohoz napi mennyi ch feherje zsir kell? Ugy erzem folyton ehes vagyok. :( koszi 21Lany
2014. okt. 25. 11:23
 1/6 anonim válasza:

Hozzávalók:

6 db közepes hagyma

1 vagy 2 kis paradicsompüré konzerv

1 nagy fej édes káposzta ( 1,5 kg) apróra vágva

2 db zöldpaprika

4 db sárgarépa

2 db zellergumó vagy 6 szál friss zellerlevél

2 db leveskocka

petrezselyem, bazsalokom (friss) apróra vágva

A hozzávalókat közepes nagyságúra vágjuk, nagy fazékba tesszük, és annyi vizet öntünk rá, hogy ellepje. Sóval, borssal, curryvel ízesítjük. 10 percig hirtelen forraljuk, majd csökkentve a lángot 20-30 percig lassú tütön puhára főzzük.

Étrend 7 napra

1. nap: csak leves és gyümölcs fogyasztható, kivéve banán. A görög- és sárgadinnyének a legkevesebb a kalóriaértéke.

2. nap: csak leves és zöldség ehető, gyümölcs nem. Friss vagy konzevzöldség, kivéve: szárazbab, borsó, kukorica. A levesek a legjobbak: saláta, kínai kel. Vacsorára egy nagy héjában sült krupli, vajjal.

3. nap? leves, gyümölcs és zöldségféle (krumpli tilos). Annyit lehet ezekből, amennyit kívánunk.

4.nap: leves, gyümölcs, lehetőleg sovány tej

5. nap: leves, 20 dkg marhahús, 6 paradicsom, vagy paradicsom ivólé, legalább 6-8 pohár.

6. nap: leves (legalább egyszer) 2-3 szelet marhahús, zöldségféle (krumpli tilos9 és saláta.

7. nap: leves (legalább egyszer) főtt barna rizy, zöldség, gyümölcs (nem édes). Bármennyit fogyaszthatunk.

Ha pontosan beteartod a diétát, és semmi mást nem eszel, csak ami előírt, a harmadik nap végére 2-3 kg-ot fogyhatsz. A hetedik nap végére, ha nem csaltál a diétával, akkor 5-9 kg lehet a mínusz. :))

2014. okt. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jaj Istenem, az oreg kaposztaleves dieta:)) Elso, meg mindig itt tartasz? Imadom az ilyen "5-9 kg-ot fogsz fogyni"-t Van am kulonbseg 5 es 9 kg kozott:))
2014. okt. 26. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ch forrasok: zab,rizs,pufirizs,zoldsegek (kiveve bab,kukorica,repa)


Feherjeforrasok:csirke,pulyka,tengeri halak,tojas,zsirszegeny turo


Zsirforrasok:omega3,lenmagolaj,olivaolaj


Ezekbol allitsd ossze az etrended, ugy hogy legyen 1.5g ch/tskg feherje 2g/tsgk

2014. okt. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha rákeresel a neten, csomó 1000-1200 kalóriás étrendet találsz, ezzel lehet kezdeni, utána felemelni 1500 körülire (és azt folytatni, utána már te is össze tudod álítani), erra is találsz példákat, csak rá kell keresni.
2014. okt. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha rákeresel a neten, csomó 1000-1200 kalóriás étrendet találsz, ezzel lehet kezdeni, utána felemelni 1500 körülire (és azt folytatni, utána már te is össze tudod állítani), erre is találsz példákat, csak rá kell keresni.
2014. okt. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első: Te nagyon id*óta, ha ilyesmivel foglalkozol, pláne. A fogyás, ha egy héten többet fogysz, mint 0,5-1 kg, kérdezőnek inkább 0,5, mert nem 200 kg, egészségtelen, te meg 6-9-ről beszélsz.

Az az étrend meg egy éhezés.


Én is azt javaslom, hogy keress egy 1200 ccal-os diétát, azt tartsd, és sportolj mellé. Ha mást nem, egy nap menj el sétálni egy órát. Vagy a suliba/munkahelyre sétálj, ne buszozz, autózz. Oké, ha ez mondjuk másik település, akkor nehezebb, de arra figyelj, hogy napi 1-2 órá sétának megfelelő mozgást azért végezz. Nem olyan sok az az 5 kg, menni fog.

De éheztetni magad, tilos.

Az első által adott diétát folytatni: tilos.

A 90 napos, stb. diétákat is hanyagold.

Hogy miért?

Mert ha utána visszatérsz a rendes étkezéshez, vissza fog jönni a leadott súly, rosszabb esetben még több is, mint amennyit leadtál.


A számláláshoz egy oldal:

www.kaloriabazis.hu

Az ott leírtakat is tanulmányozd át egy kicsit, mielőtt belekezdenél, rengeteget fog segíteni. (Én 10 kg minuszt köszönhetek az oldal segítségének, fél év alatt)


Szóval csak okosan.

2014. nov. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!