Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Koplalással mennyit lehet fogyni?

Koplalással mennyit lehet fogyni?

Figyelt kérdés
163 cm vagyok 51 kg mert edzem minden nap lábra hasra.Ha alig eszem reggel ,rendesen ebédelek,alig vacsizom csak max negy szelet vekony szalámit,mennyit fogyhatok?Akik csak lehurrognak inkább ne is irjanak mert igen csontos akarok lenni kiálló csipőcsontokkal:

2015. ápr. 11. 19:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Azért vagy 163 cm, mert minden nap edzel lábra és hasra? O_o


Hogy mennyit fogyhatsz úgy tudhatod meg, egészen pontosan, ha kipróbálod. Megjósolni nem tudjuk, még a legjobb válaszolók sem :)

2015. ápr. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A kg miatt irtam le hogy lehessen viszonyitani....
2015. ápr. 11. 19:28
 3/13 anonim ***** válasza:

Ühümm, szóval súly/magasság alapján rendben vagy, de nem is azt kérted, hogy minősítsük az ötletedet, hogy normál testsúly mellett fogyni akarsz, vagy koplalni. Nyilván erről megvan a véleményem nekem is, hasonló lesz más válaszolóknak is.


De azt nem tudhatjuk, hogy ha alig eszel, mennyire fogsz fogyni.. Egy túlsúlyos embernek jó étrend mellett heti fél kiló, 1 kiló fogyás lenne a jó. Ennyit lehet leadni zsírból. A többi már csak vízveszteség vagy izomveszteség.


Éhezés, koplalás mellett kicsit máshogy van ez, illetve neked nem nagyon lehet súlyfölösleged.. így még hozzáértők szemében is problémás a kérdésed, sőt megválaszolhatatlan.


Ha rendesen ebédelsz, akkor egyébként normális, egészséges testtömeget is fenn lehet tartani.


Napi 1 darab egészséges, kiadós étkezés már nem éhezés! :)

2015. ápr. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
éhezéssel semmire nem fogsz menni. a diéta alapja heti 5-6 étkezés
2015. ápr. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Intermittent fastingban nincs 5-6 étkezés.


5-6 étkezés szénhidrátfüggőknek kell, nekik sem jó különösebben.

2015. ápr. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az a heti 5-6 napi akart lenni. :D
2015. ápr. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Probably yes
2015. ápr. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

De miért akarsz koplalni?

Amúgy nem tudom,mennyit fogyhass,de azt sem,hogy hova akarsz már fogyni 50 kilobol, vagy ha már fogysz, miért koplalass.

De a te dolgod,szóval nem szólok bele.

2015. ápr. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
DE lehet fogyni ebédeléssel,én is úgy fogytam 44 kgra régebben.Ki akar napi 5ször enni,én biztos nem.
2015. ápr. 11. 20:29
 10/13 anonim ***** válasza:

Senki nem mondta, hogy nem lehet fogyni..


Rengetegféleképpen lehet fogyni.


Azért nem biztos, hogy a fogynivágyók a nagyon.. fura módszereik után, ha sikerül fogyniuk akkor mindig meg vannak elégedve az eredményükkel.


De egy minőségi ételekkel kihozott napi 1-2 étkezés (intermittent fasting alapon) tök jó is lehet.


Rossz ételekkel meg mindenképpen egészségtelen, izomvesztést okozhat, hájasíthat is, betegsége okozhat.


Nem étkezés számától függ :)

2015. ápr. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!