Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy hét alatt koplalással...

Egy hét alatt koplalással mennyit lehet fogyni?

Figyelt kérdés

2014. szept. 12. 14:46
1 2
 1/11 anonim válasza:
Amennyiben csak vizet iszot és egyeltalán semmit sem eszel ~1-2kg-t,de előbb ájulsz el,leszel rosszul.
2014. szept. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

3-4 kilót


és mennyit lehet utána visszahízni?


5-6 kilót

2014. szept. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
0%

Így jobb lenne lefogynod:

1. nap

Reggeli: savas gyümölcs, vagy paradicsom

pl. akár egy kiló alma

Ebéd 12-13: egy fél vagy egy egész grill csirke "akár", mellé ugyanannyi mennyiségű nyers zöldség /lehet répa, saláta, paprika, paradicsom... vagy boltban kapható zacskós saláta/ öntet nélkül. Semmi ketchup és majonéz, semmi sültkrumpli.

Ha nem intenzív a kúra, akkor lehet egy kis rizst enni, de akkor annyival több nyers zöldséget.

Uzsi 16: gyümölcs ,ha már nem győződ kivárni a vacsorát.

Vacsora:18-19-ig. 20-ig feltétlenül be kell fejezni. Ehetsz azt amit ebédre....Vagy gyümölcsöt.....

Fogyókúrázóknak célravezető ha az étrendből kihagyjuk a tejet és a kenyeret.

NAP KÖZBEN SOK VIZET KELL INNI

2.nap

Reggeli: savas gyümölcs, vagy paradicsom.... ez állandó a mennyiség nem számít

Ebéd: fogyókúrázóknak: pörkölt salátával, persze tészta és egyebek nélkül. Két óra múlva megeheted a tésztát.

súlytartóknak: pörkölt tésztával és hozzá ugyanannyi nyers saláta v. zöldség.

Uzsi: gyümölcs

Vacsora: gyümölcs


Láttátok a reggeli mindig savas gyümölcs.

EBÉD ÖTLETEK: Az ebéd lehet változatos: hús salátával, főzelék tojással, főzelék fasirttal,virsli mustárral, sülthal, rántotthal, töltött káposzta:))))), mcdonalds-os saláta sülthusival vagy rántotthusival, persze öntet nélkül. Semmi coca cola:))), krumplistészta néha,

DE MINDEGYIK MELLÉ SALÁTA!. Ne legyünk lusták megcsinálni! Ha már az ebédet elkészítetted, akkor az is megy.

Tudjátok inni csak étkezés előtt, közben és utána nem. Én 3 liter vizet iszom naponta.

2014. szept. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
3-as, te ugye Troll vagy? :D :D
2014. szept. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
1 hét alatt még nem indul be nagoyn a fogyás, max 1-2 kg, de utána viszaajön 5.
2014. szept. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Koplalással csak az izmodat bontod le, zsírból nem igen fogsz fogyni. Ha pedig abba hagyod, akkor még több zsírt fogsz magadra szedni, így lényegében dagadtabb leszel, mint voltál.
2014. szept. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy hét alatt? Semmit. Az alatt be sem indul a fogyás.
2014. szept. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért az hülyeség, hogy 1 hét alatt semmit nem lehet fogyni. Én fogytam már 3 kg-t is 1 hét alatt. De valóban nem sok értelme van, mert mi lesz 1 hét után? Ugyanúgy fogsz enni és rosszabb lesz, mint volt.
2014. szept. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Vegyük a totális böjtöt.

Pár nap alatt beindul a zsírégetés, mert kell az energia és nincs szénhidrát, ami ezt akadályozná, de persze megy le az izom is. Vannak jobb módszerek is.

Ha már koplalás, legalább a fehérjebevitel legyen meg, bár a túl sok se jó, mert akkor glükóz is lesz belőle, amitől abbamarad a ketózis...

2014. szept. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én anno nem ettem nagyon semmit egy hétig, lement 3-4 kg. Első nap ment le a legtöbb, 1kg. De utána nagyon nehéz volt visszaállni úgy hogy ne zabáljam fel a hűtőt. Igazuk van az előttem szólóknak. Csak akkor menj bele a dologba, ha az egészséged nem érdekel, és akkora önuralmad van, mint keveseknek, és kibírod hogy lassan szoksz vissza! Szóval igen, keveseknek sikerül, de sikerülhet. De kérlek, ha már belevágsz, ígyál sok vizet és szedj vitaminokat, enélkül bele se fogj, mert nem csak elájulsz hanem kimeríted a vitamin és tápanyagraktáraidat, amit lehet nem igazán fogsz érezni közben (max szédülés, fejfájás, magas vérnyomás), hanem utna pár évvel, mikor a szervezeted idősödéskor kezd legyengülni, és mindig az erősebb szervre fog támaszkodni, nem lesz amire támaszkodjon, mert kikészült anno a koplalástól. Szóval tényleg csak akkor fogj bele ha nem találsz más kiutat, a hosszabban tartó, de edzéssel kombinált egészséges életmódnál is lefogysz, ráadásul a szervezeted is meg fogja hálálni. A te döntésed. Ráadásul ott tényleg zsírt fogsz veszteni, itt meg izmot ( fehérjéket) és szénhidrátraktárokat. Ahhoz hogy zsírt veszíts ( mely a lebontó folyamatok utolsó eleme) rengeteg ideig kellene hanyagolnod az evést, mikor már se izmod, e szénhidrát, se fehérje nincs a testedben, ráadásul annyi erőd sincs, hogy elmenj sétálni. Nem akarom megmondani mit csinálj, csak felvázoltam a következményeket, remélem jól döntesz, kérem ezt úgy, hogy én már átmentem ilyenen.
2014. szept. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!