Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Mit egyek a csirkemell mellé?

Mit egyek a csirkemell mellé?

Figyelt kérdés
Vacsira csirkemellet szeretnék csinálni. salátával szoktam enni, de nem tudtam ma elmenni bevásárolni, és teljesen kifogytam a zöldségekből. Mit javasoltok mellé? :) Egyébként életmódot váltottam, edzek, egészségesen táplálkozom.
2016. márc. 4. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Azt ami otthon van kuszkusz

Gersli abba sok a rost

2016. márc. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Készítsd el "jóasszony módra": tedd egy jénaiba, fűszerezd, karikázz rá hagymát, süsd éppen készre, akkor vedd ki, üss rá tojasokat úgy, hogy lehetőleg egyben maradjanak, told vissza a sütőbe még 5 percre, és kész is. Én ezt így magában szoktam enni.
2016. márc. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amit kívánsz. Komolyan a személyes életmódodat kell megszabnunk?
2016. márc. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Es emmele pipants le 5 csavot es lehetoleg legyek benne ha mar mi mondjuk meg mit csinalj
2016. márc. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt,ami van otthon.
2016. márc. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vajat :) Kell a kalória, a csirkemellben szinte semennyi sincs.


Ez nem volt ám teljesen komoly, ahhoz ismernem kellene az étrendedet. De egy igazán szénhidrátszegény diétába remekül passzol. De... Én sem enném így, bár az sem fenyeget, hogy ne legyen itthon nyers zöldség, arra vigyázok.


Azt se tudjuk, mi van otthon, így azért nehéz. Ha nekem eltűnne a hűtőm teljes normál tartalma, akkor még mindig ott van a fagyasztórész, brokkolival, spenóttal, borsóval. Ezek teljesen jók a csirke mellé, habár a borsó szénhidrátos, de gondolom, nem ketogénezel, így ez sem gond.


A 2. hozzászóló hagymás ötlete is tetszik :)

2016. márc. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves 3. válaszoló, te mégis miről beszélsz, miért kellene megszabnotok a személyes életmódomat ?? én csak tippeket kértem, nem kell okoskodni meg beleszólogatni, vezesd le máshol a feszkót inkább :D a 4.-re meg nem is tudom egyáltalán mit reagáljak, imádom az ilyen s e g gfejeket. a többieknek köszönöm szépen :))
2016. márc. 5. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!