Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Milyen mozgással lehetne...

Milyen mozgással lehetne eltüntetni ezt a fajfa hasi hájat?

Figyelt kérdés

[link]

Ezt a képet a netről szedtem,nekem is ilyen a hasam. Ezt szeretném leadni. A fogyókúrám jan.1-én kezdődik, nem eszek szénhidrátot, reggel müzlit eszek,tízóraira narancsot, ebédre almát, uzsonnára joghurtot, vacsorára pedig teát iszok. Nagyon meg van kötve a kezem, hiszen eléggé finnyás vagyok,így a natur johhurtot, túrót nem is szeretem. Szerintetek ez jó diéta?

A kérdésem egyébként az,hogy milyen mozgást végezzek mellette? Futni sajnos nincs lehetőségem,én bent végezhető dolgokra lennék nyitott. Kérlek írjatok számokat is, ne csak mozgást. Előre is köszönöm.



2016. dec. 22. 15:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ezt ajánlom :

[link]


Illetve a felülést én nem ajánlom, elég gerincgyilkos. Hasprés, lábemelés ok.

De ugye nem csak hasra akarsz edzeni?

2016. dec. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Leginkább alhas,de a fenekemből is faragni kéne egy picit...

Egyébként ismét köszönöm válaszod(:

2016. dec. 22. 18:14
 13/19 anonim ***** válasza:

Kérlek. :-)

Teljes test edzést csinálj,hogy kiegyensúlyozott legyen a fizikumod.

Kis általános információ:


[link]

Alul találsz majd edzésterveket is.

2016. dec. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Ismét köszönöm.

Megfogadom a tanácsodat(:

Az szerintetek jó,ha reggel natúr zabpelyhet egy kis tejjel meglocsolok,de csak annyira,hogy puha legyen,és házi aszaltszilvát feldarabolok,és azt rakok bele? Vagy ez is hízlal?

Csak azt nem tudom,mit vigyek iskolába. A paradicsom és uborka lehet,hogy megromlik:/ tudtok ajánlani valamit?

2016. dec. 23. 08:19
 15/19 anonim válasza:
Szia, ha eredményesen akarsz fogyni, akkor végezz intervallum edzèst, és étkezz egészségesen. Ha radikàlis megoldás kell, akkor kövesd a ketogén diétàt HELYESEN és a zsírt hamarabb leadod, viszont az izom kímélődik.
2016. dec. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Az étrend kérdéséhez annyit tennék hozzá, hogy ha még nem múltál el 18 éves, a megfelelő hormonális működés érdekében nem ajánlom a zsírszegény ételeket. Ilyenekre gondolok, mint a tojásfehérje sárgája nélkül (abban van a legtöbb hasznos tápanyag, kár lenne kihagyni), bármilyen hús a száraz csirkemellen kívül, zsírszegény tejtermékek. A természetes zsírokat nem kell kerülni, ami káros, az az étolaj és a margarin, és a feldolgozott ételek, amikbe legtöbbször silány olajokat tesznek. A kókuszzsírt, a vajat és az olivaolajat viszont nagyon ajánlom.

Szénhidrátcsökkentés céljából sokszor már az is nagyon jó hatású, ha semmi olyat nem eszel, amiben cukor (glükóz-fruktózszirup) és liszt van. Egy-két gyümölcs simán belefér, akár banán is, és minél több zöldség.

Az iskolába vihetsz főtt tojást, uborkát, paradicsomot, más zöldségeket, 1-2 gyümölcsöt, egy kis olajos magot (pl. dió, kesudió, mandula, törökmogyoró), ha nem menzán eszel, 1-2 szelet húst is. Ha nem a radiátorra teszed a táskád, és nincs nyár, pár óra alatt nem fognak megromlani, főleg, ha előtte hűtőben voltak (tojás, husi).

2016. dec. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Utolsónak nagyon köszönöm(:

És az előtte levő is sokat segített

2016. dec. 23. 16:17
 18/19 anonim ***** válasza:
16-os vagyok, a "bármilyen hús a száraz csirkemellen kívül" helyett éppen száraz csirkemellet akartam írni. Ehetsz csirkemellet persze, de a többi, zsírosabb húst ne iktasd ki. És ne egyél direkt "csökkentett zsírtartalmú" ételeket.
2016. dec. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ne haragudj meg de borítèkolható hogy ebbe a diètába belebuksz. Ez nem dièta amit leírtál hanem koplalás. Ès egy rakás sz.ar. ha fogyni akarsz akkor ne elsejèn kezd hanem holnap. Ès olyan èletmódba kezdj hogy mindig mindenhol tartható legyen. Most elsejèig még telezabálod magad és januártól akkora lesz a váltás hogy max pár napig tudod tartani. Szerintem egy ètelcsoportot se hagyj ki , mindenből egyél csak mértékkel. Ezt már holnaptól kezdheted is. Ezt ünnepekkor, születèsnapokkor is tudod tartani. Az alma ebèd ès a tea vacsora az hízáshoz vezet mert tarthatatlan, pár nap ès bezabálsz. Utána bűntudat , újra valami "okos " dièta ès újra az egèsz ördögi kör. Nincs szabadulás.
2016. dec. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!