Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Hogyan fogyhatok le 10 kg-t...

Sugárka1992 kérdése:

Hogyan fogyhatok le 10 kg-t gyorsan?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Pár napja kezdtem el diétázni. Inkább az étrendemet változtatom meg teljesen. Régen mindent összeettem napi 3 ezer kalóriát vittem be. Most teljesen kizártam a csokit, a tésztákat, a kenyeret .Gyakorlatilag minden hízlaló ételt kizártam. Salátát eszek, halat és igyekszem sok vizet bevinni. A kérdésem az is lenne, hogy milyen edzésmódszereket ajánlotok ? Amik gyorsan és hatékonyan égetik a zsírt ? Kondiba milyen gyakorlatokat csináljak ? Futni pocsékul futok, súlyokat nem tudok nagyon emelni...jól jönne egy pár tipp . Nővérem esküvőjére jó lenne már szépnek lennem :S 26 éves vagyok , 168 cm és 65 kg jelenleg.

2018. szept. 20. 13:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ki sürget, hogy gyorsan fogyj le tíz kilót? Nem úgy megy az. A testedet nem érdekli a tesód esküvője. Nagyon büszke lehetsz magadra egyébként mert az is k*va nagy teljesítmény hogy az evés terén elhagytad a rossz szokásaidat. Nekem is kellene ilyen akaraterő. Edzés terén meg próbálj olyan saját testsúlyos gyakorlatokkal kezdeni, amik nem gyakorolnak nyomást a térdedre. De nem vagyok szakértő, szóval kérdezz meg egy orvost
2018. szept. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ha a térdeddel gond van, akkor végezz fekvő/ülő gyakorlatokat, amik nem terhelik a térded. Alsótestre lábemelések, belső-külső combizom erősítés (kondiba sem muszáj menni, ha tudsz otthon tornázni).

Ehetnél más húsokat, tojást, főtt zöldségeket, leveseket, főzelékeket is (tészta és krumpli nélkül).

2018. szept. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
36%

"Olajat nem használok ,sót se "


Kis mennyiségű só elengedhetetlen a folyadék- és ásványi anyag egyensúlyhoz, a zsiradék pedig kell a zsírban oldódó vitaminokhoz. XD

2018. szept. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
48%
Utolsónak teljesen igaza van, a só elhagyása nem jár egészségügyi előnyökkel. Étolaj helyett viszont érdemes valamilyen jobb fajta zsiradékot használni.
2018. szept. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
46%
13-as, ha nem sózza az ételeit, akkor is visz be sót, ahogy sütéshez használt olaj csökkentése/elhagyása sem jelenti a zsírbevitel teljes hiányát.
2018. szept. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

168cm és 65kg?

Hova akarsz fogyni?

26 vagy. Ebben a korban 1-2 párnácska itt-ott csak nőiesebbé tesz.

De akár fogyni szeretnél, akár nem, a mozgás elengedhetetlen.

Ajánlom a csoportos aerobik órákat, "alakformáló, zsírégető...stb" Nem igényelnek nagy erőfeszítést, viszont javítják az állóképességet, és formázzák a testet. Ahhoz, hogy az anyagcserédet is felpörgesd, próbáld ki a házilag elkészíthető diétás gyümölcs, és zöldségturmixokat. Cukros üdítőket, boltban vásárolt gyümölcsleveket kerüld, viszont napi 1 szelet csoki a délelőtti órákban nem árthat meg.

2018. szept. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a választ.Eddig 4 kg fogytam .A múltkor megkockáztattam és elmentem úszni .Eddig 2 alkalmat voltam .Hála az égnek a lábam nem fájt ,viszont a bőröm eléggé tönkretette az ottani víz ...bekentem testápolóval ,de még most is iszonyatosan piros .Valakivel volt esetleg hasonló ?
2018. okt. 4. 17:53
 18/18 anonim ***** válasza:

Ha van az uszodában termálvíz, úszás után menj bele kis időre, és ne zuhanyozz le utána.

Ha ez nem megoldható, testápoló helyett vegyél valamilyen bőrápoló olajat, akár olivaolaj vagy kókuszolaj is megteszi, de legjobb a natúr sheavaj. Ezzel bekenheted úszás előtt is (hogy védje a bőrödet), és úszás, zuhanyzás után is.

Fürdéskor ne használj túl sok tusfürdőt, szappant, mert leoldja a bőrödről az azt védő természetes zsírréteget.

2018. okt. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!