Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Hatásos a Norbi Update?

Hatásos a Norbi Update?

Figyelt kérdés
van értelme update boltokban vásárolnom ha fogyni akarok, vagy ez az egész hülyeség? 26/F

2020. szept. 9. 12:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
82%

Norbi épp azt hangoztatja, hogy este is lehet enni és lájvban be is mutatja, mit főz. Zsírt, rövidet kb. számolatlanul, a hívei pedig gondolkodás nélkül beveszik.

Ajánlanám figyelmedbe a Facebookon a Norbiréka biznisz és az Update egészségkárosultak csoportot.


Egyébként hashajtóként hatásos. Egyszer volt egy betegünk, akinek folyamatosan Norbis kaját hoztak be. Mondtuk hogy ne, de hát neki Norbi volt az isten, az egészség császára, a hülye orvosok csak irigyek a tudására. Távozáskor paraszolvenciaként megszórta az osztályt Norbi termékeivel, dobozszámra osztogatta a csokit.

A nappalos nővérek jól belaktak belőle, másnap estére ketten nem tudtak (mertek?) visszajönni. A következő pár műszaknak is jutott, valaki még napok múlva is fosott így alig volt ember akit be lehetett rángatni.

Az is kiderült, hogy a másik osztályról cigizni átjáró takarítónő rájár a konyhában a kajára. A nyugdíjas ügyeletest le kellett váltani éjszaka, olyan rosszul volt.

Következő héten a főorvos megtiltotta, hogy bárki Norbi terméket merjen enni. :D

2020. szept. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Maga az update alapelvet norbi ( Dr Robert C . Atkins- től vette át aki amerikában népszerűsítette, miszerint a szénhidrátot érdemes csökkenteni a másik két tápanyag javára, és ez, tapasztalataim szerint működik. Nagyon sokan lefogytak már így, és fogynak most is.

Mivel ên is így êlek, most már picit több mint másfél éve. Az én êlményeim teljes mértékben pozitívak.

Sokan viszont azt hiszik, hogy aki update- el fogy, az a termékeiken él , mikor ez nincs így. Ezt- azt amiről nem akarsz lemondani, helyettesítheted is HA ezt akarod, de lehet úgy is szénhidrátszegényen enni, ha nem veszel termékeket. Csak hosszabb távon kevésbé êlvezetes:)

Ha te hosszútávon le tudsz mondani a kenyéről, têsztáról , gabonafélêkről amikben tipikusan rengeteg szênhidrát van, az egy alap irány. Hogy te, ( vagy bárki más), ehhez használsz e termékeket, az egyedül a te döntésed. De ez nem jelenti azt, hogy minden nap tolni kéne, mivel késztermékek, és a mértéktelenség pont ugyanúgy nem jó ebben sem, mint ahogy egészségtelen a fehérliszt meg a cukor , meg az adalékanyagok is amit az emberek többsége nap mint nap eszik update cuccok nélkül is.

Ha êsszel használja az ember ezeket, nem lesz tőle baja, ha pedig kitartó, fogyni is fog, tartósan.


Én pl update termékekből csak tésztákat és némi êdességet szoktam venni, mert nem akarok lemondani sem a spagettiről, se egy jó lángosról, de még a pizzáról sem, vagy pörköltről tarhonyával.

Ezen kívűl még a kenyerem ch csökkentett, de az más márka. Elérhetőbb a városban ahol êlek, mert itt konkrétan nincs update bolt. Minden mást alap êlelmiszerekből viszek be szénhidrátszegênyen. Húsok, sonka, kolbászok, töpörtyű, szalonna, tejtermêkek, olajos magvak, zöldsêgek, tojás, és sütéshez főzéshez sertészsírt használok. Amúgy -61 kilónál járok.

Röviden ennyi.

2020. szept. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
74%
Az Update nem fogyasztószer. Ezt a Norbi is sokszor elmondja. Ez egy mankó ahhoz hogy ami egy normális diétában kizárt azt meg tudod úgy csinálni a termékei segítségével hogy beleférjen a fogyókúrába. A lisztet és a panirt eleve nem is tudnád magában megenni ezért nem fogyasztószer többek között. De viszont lehetővé teszi hogy ehess rántott dolgokat... Meg tésztát és kenyeret. Szóval a kérdésedre visszatérve én a termékeit használom két hónapja és 16 kilót fogytam. Semmi bajom tőle, nincs hasmenés stb... Max aki ezeket írja az le akarja járatni. Gondolj bele, mindig azt próbálják lejáratni aki sikeres.... A fogyásom mellett sosem éhezem. Este is bekajálok és másnapra általában mindig meg van a -30-50 deka.. . Persze mint minden fogyásnál itt is beáll a stagnálás ami ellen nincs mit tenni ezt át kell vészelni... Vágj bele és ne törődj a sok rossz kommenttel...
2020. szept. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nyugodtan vásárolj ott, én is van amit szereted az Update termékekből.


Pl.: A vanilliás pudingot.


Viszont ha megnézed mi van benne rájössz, hogy ugyan annyi kcal és hasonló makrók mint egy más gyártó által nem fogyókúrás terméknek beállított pudignak...


A legtöbb termékkel ez van.


Vannak szénhidrát csökkentett meg, kevesebb kcal tartalmű ételek, de a szénhidráttól nem kell félni fogyás közben annak megvonása nem okoz fogyást.


A kcal deficit igen, de azt hogy alacsonyabb kcal tartalmű termékeket veszel, amiben mondjuk 120 helyett csak 100 kcal / 100g van az ég világon nem tesz semmit míg nem számolod a kalóriákat.


Meg rengeteg alacsony kcal tartalmű telítő ételt máshol is tudsz venni, amik még sokkal jobbak is.


Szóval csak fogyni picit értelmetlennek tartom az ott vásárlást, főleg ha nem számolsz kalóriát.


Ha számolod a kalóriákat amiket beviszel és mellette tetszenek az Update termékek, akkor nyugodtan vegyed, amúgy pedig hülyeség.

2020. okt. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
En a menüt szoktam rendelni, az hatasos! Mozgas nélkül is egy het utan latszik a valtozas, ket het után mar mas mondja, hogy fogytam.
2021. jan. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!