Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Update-felvágottak. Az űj...

Update-felvágottak. Az űj könyv szerint csak a Norbis 1-es, a többi 2-es, a régi könyv szerint meg egyes kódúak, akkor most melyik?

Figyelt kérdés
pl a grillezett virsli 1-es, de a sima virsli 2-es..egyik könyv így írja, a másik úgy, oldalán meg nincs fenn, mert csak részben szerepelnek. Kezdem komolyan nem érteni a dolgokat..
2011. jan. 11. 08:05
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Akik így vélekednek az update-ről, azok próbálták egyáltalán? Nem kell updates-s cuccokat enni, amihez a Norbi adta a nevét, sokkal de sokkal több van, amihez nem adta. Igen, én csak 1-es kódú ételekkel táplálkozom, de nem a Norbi márkájú ételekkel. Saját magam főzöm, sütöm, készítem el más hozzávalókból a dolgokat. A kérdés valóban nem az volt, hogy mi a véleményetek róla. Kinek ez, kinek az.

Igen, híztam a terhesség alatt, és nem azért mert többet ettem volna, hanem mert akkor nem update-eztem. Nem is utaltam még arra sem, hogy hány kiló vagyok, nem tudom honnan veszed, hogy például nem e vagyok vékonyabb nálad.. De egyébként sem kell így beszélni a kövérebb emberekről, és nem védeni akarom őket. Szerintem neked valami baj lehet az idegrendszereddel vagy valami személyes-ügy lehet, hogy ezen így felhúztad magad.. Nem értem, ha valaki érdemleges választ nem tud adni, akkor minek itt éli ki magát? De mindenesetre nagyon unatkozhatsz..

Vissza a kérdéshez: a gond az, hogy a könyvek is mást írnak, a kódkereső meg nem működik a norbi oldalán, így elég gáz meghatározni némely terméknél, hogy akkor hova is sorolható..

2011. jan. 11. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!