Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Mi az az összetevö ami Schober...

Mi az az összetevö ami Schobert Norbi szerint a zsirégetésért felel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Láttam Norbit ahogy beszélt arról a nöröl aki 100kg-t fogyott a segitségével. Méghozzá egy diétával, aminek során olyan ételeket evett amik a zsir égetéséért felelnek. Nem emlékszem a nevére de valami olyasmi mint "glükogin". A pontos nevére vagyok kiváncsi és ha tudtok sorolhatnátok fel ezt tartalmazó ételeket is. Köszi 21/L

2013. ápr. 9. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

sztem erre ne nagyon építsd egy diétát.


attól h. olyan ételeket eszel nem fog leolvadni a zsír sajnos.

2013. ápr. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mert félrebeszél, még a 'saját' módszerével kapcsolatban is. Jellem.


Mindenki éget zsírt, ő azokat az anyagokat HAGYJA KI a kajának nevezett mocskaiból, amik a zsírégetést gátolják, hízást okoznak. Ugye a keményítőt, cukrokat.


Ennyi a nagy varázslat.. érdemel némi elismerést.

Az már nem, hogy keményítő helyett vajon mit tesz a kenyerébe? Glutént és szójafehérjét, konkrétan téglaport enni kevésbé lenne káros mint ezeket.. hosszú távon igen rossz hatásuk van, már kis mennyiségtől (hagyományos kenyér) is betegségek sora vár az emberekre. Nem véletlen a sok hormonális betegség, pszichológiai betegségek, gyulladásos és autoimmun betegségek.. tehát a betegségek zöme nem csak úgy véletlen terjedt el mostanában.

2013. ápr. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pénz. Norbi Update címkével felszerelt termékeivel könnyű lefogyni, mert senkinek sincs annyi pénze, hogy sokat tudjon venni belőlük.
2013. ápr. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!