Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Tényleg működik a Norbi...

Tényleg működik a Norbi Update módszer?

Figyelt kérdés
Nekem eddig semmilyen fogyókúra nem sikerült, ezt a módszert pedig sokat lehet látni. Voltak emberek, akik nagyon sok kilót fogytak, többen ezzel a módszerrel. De megnyugtatna, ha nem csak 1-2 (akiket a tv-ben látni) hanem olyan embereknek is sikerült, akik nem a tv-ben dicsekedtek vele, csak sikerült lefogyniuk a módszerrel.

2013. ápr. 24. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Figyelj ez nem ilyen egyszerű.

Utána kéne olvasnod az alapvető információk megszerzéséhez.

Ajánlom a BodyBuilder.hu honlapot ott töltsd le a sárga kapszula nevű pár 10 oldalas szöveget onnan kiderül minden.


Ha kérdésed van írj privátba

2013. ápr. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Itt a linkje is kikerestem a kedvedért

[link]

2013. ápr. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én egy hónap alatt 4 kg-t fogytam vele.
2013. ápr. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 BuuBoci válasza:
Olvasd el valamelyik könyvét, aztán döntsd el, hogy hiszel-e benne. Én könyvtárból hoztam ki, nem kell megvenni. Ezüst színű és vastag, azt hiszem 2004/2005-ös könyve.
2013. ápr. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én hat éve élek update szerint, és nekem bevált. Akkor 66 kg voltam, aztán az update-vel lefogytam 55-re, és így most nagyon vékony vagyok és tartom a súlyomat azóta is. Az a lényeg, hogy légy kitartó, mert nekem kb. 3 hónap után indult meg a fogyás és lassan mentek le a kilók, de viszont nem ereszkedett meg a bőröm. Ez nem diéta, hanem egy életmód.
2013. ápr. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 M N válasza:

hogy jegyeztétek meg hogy mi hova tartozik?

tudom hogy a könyvbe leírja, de macerás minden étkezésnél előkeresni ...

valami jó tipp erre esetleg? :)

2013. máj. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden lowcarb táplálkozás segít, működik.


Update címszóval, márkával viszont nem táplálkozást hirdetnek, hanem konkrétan szemetet adnak el az embereknek. Ettől még működik, mert a cukormentes hulladék tény és való nem hizlal, csak éppen hasznos tápanyag sincs benne. De problémás anyagok már igen, és itt kezdődik az egész szépsége..

2013. máj. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
19%
mozgás,mozgás,mozgás..ennyi az egész nem kell ide sem Norbi sem Kis Pista..
2013. máj. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!