Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Állandóan éhes vagyok amióta...

Állandóan éhes vagyok amióta Norbi update módszer szerint eszem, hogy van ez? Már azt se tudom mit egyek, nem marad már kaja a családnak! Ti hogy voltatok ezzel, akik csinálták?

Figyelt kérdés
Bunkó beszólásokat nem kérnék,köszönöm.
2011. ápr. 13. 14:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Mit ettél tegnap és ma? Mi volt az update menü? Mennyiségeket is írj! (Én sose voltam éhes.)
2011. ápr. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Én sem voltam éhes mellette. Most is ezt a diétát csinálom! Én pont azért szeretem, mert akár este 8kor is ehetek, nem kell éhezni, csak az nem mindegy hogy mit!

Az biztos hogy előbb éhezik meg az ember, mert nem ehetsz délután már kenyérfélét, lisztes, cukros dolgokat! Én pl. az esti éhezés elkerülésére vettem update 1-es kenyeret. Nem olcsó, de pár napra elég. Veszel hozzá pulykasonkát és már eheted is akár este nyolckor. :)

2011. ápr. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, mert én sem éhezek mellette! Szóval kedves kérdező mi is volt a mai menü?
2011. ápr. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Meglepődtem a kérdésen, mert én is eszerint élek, és még soha nem voltam éhes, pedig nagyon sokat sikerült vele fogynom, de soha nem éheztem. Szerintem valamit nem jól csinálsz ha éhes vagy. Mióta csinálod? Az első pár napban lehet, mikor a szervezet hozzászokik, beáll az inzulinszinted, de utána már nem.
2011. ápr. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3 napja csinálom.Tegnapi menű:Reggeli:kávé,puffasztott rizs 3db,zöldhagyma,párizsi,tejföl,Ebéd:zöldség leves,virsli 3-4db,zöldhagyma,pufi rizs 2db,Uzsi:update kenyér1db mogyoró krémmel(norbis)+2dl tej,este:1 virlsi 2 tojás,zöldhagyma,tejföl,szalámi,update puding(mondjuk most az esti kaja után már nem voltam éhes).Sok-kevés a napi adag?
2011. ápr. 14. 07:09
 6/10 A kérdező kommentje:
Lemaradt:a vacsihoz 3 szelet norbi kenyér is volt.
2011. ápr. 14. 07:10
 7/10 anonim ***** válasza:

tegnap 22:10- es hsz vagyok

Végigolvastam a menüdet, végüis eszel bőven, de szerintem a déli puffasztott rizs helyett ehetnél, husit salátával, vagy főzeléket,valamit ami jobban laktat. Nem írtad mennyit szeretnél fogyni, de szerintem nagyon sok a szénhidrát délután még úgy is hogy update 1-es és elvileg ehetők délután is. Én pl a délutáni mogyorókrém helyett egy joghurtot ennék vagy egy almát vagy 2 kivit. De ez csak az én véleményem. Olyan mintha minden étkezésnél ugyanazt ennéd csak egy kis nasival bővítve.

2011. ápr. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki abbamaradt az egésznapos éhség érzet,nyilván átált a szervezetem?!
2011. ápr. 15. 21:11
 9/10 anonim válasza:

Igen, nagy valószínűséggel megszokta a szervezeted, hogy nem tömöd fehér kenyérrel és társaival ! :) Én is így voltam! Már három hete nem eszem fehér kenyeret, rozsosat is csak délelőtt, délután ha éhes vagyok akkor update kenyeret eszem. Valamelyik nap anyukám fánkot sütött, nem bírtam ellenálni és délután 3kor megettem egyet, isten bizony nem éreztem jól magam utána. Mintha szikla lett volna a hasamban, pedig fantasztikus finom volt! :) Valószínűleg már hozzászoktam a light-osabb ételekhez! Én három hét alatt 4 kilót fogytam eddig, már csak max. 2-3at szeretnék leadni! De az étkezésemre azután is oda fogok figyleni az tuti! :)

Kitartást Neked és jó fogyást!!!

2011. ápr. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Húhh,hát nekem többet kell leadni,azért is estem kétségbe,de végülis ez nem fogyókúra igaz,hanem életmód váltás.Sok sikert neked is!!
2011. ápr. 17. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!