Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Szinte csak update termékeken...

Szinte csak update termékeken élek, de nem fogyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szoval.14 éves,173 cm vagyok és 70.6 kg(mostmértem le)-os lány vagyok és szeretnék lefogyni mert nem érzem magam jol a bőrömben.Lassan fél éve nem eszek kenyeret csak Update kenyér ill. zsömle. minden este elmegyek futni de nem fogytam. mára már abbahagytam a futást és a távgyaloglást választom(gyors séta 8 km-en keresztül) de nem fogyok.Januárra szeretnék lefogyni,hogy majd akkor megmutathassam az exemnek(akivel nagyon csunyán szakítottunk,ugyanis megcsalt több lánnyal is,és tudom hogy erről én is tehetek). KÉRLEK NORMÁLIS VÁLASZOKAT,NEM KÉREM A HŰ DE DAGADT VAGY KIFEJEZÉST STB....tudom
2013. okt. 29. 21:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Inkább no comment...
2013. okt. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
normális kérdeztem,kértem az ilyesféle kommenteket,igy is elég szar:(
2013. okt. 29. 22:21
 3/18 gömbicica ***** válasza:

Telorol nehez az iras

Hetvegen probalok segiteni

2013. okt. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2013. okt. 29. 23:59
 5/18 anonim válasza:
A fogyás nem mindenkinek megy egyik hónaprol a másikra. Az ugynevezett "update" termékek és társaik meg szerintem túlértékelt termékek. Ha okosan eszel akkor bàrmitől lehet fogyni a mozgàs nellett persze. Általában napi 5x (kb3óránként) egy keveset érdemes fohyasztani. Ha eszel édességet akkor azt csak reggel. Délelőtti órákban fehérjét inkább, délutániban szénhidrátot. A fő étkezések közt pedig gyümölcsöt. Nagyjából ezt tudom tanácsolni. Viszont nem ártana valami "keményebb" sportot is űzni ha valóban erőz az elhatározás.
2013. okt. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Pnot hogy délután kéne a fehérje, hogy a napi mozgás után az izmok is kapjanak enni.

Gyümölcsöket pedig minimalizálni kell mert magas a cukortartalmuk.

A kenyért meg a zsömlét és társait pedig el kell felejteni. Ha update ha nem, attól még fölösleges szénhidrát.

2013. okt. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Egyszer egy üzletben megláttam a norbi termékeket, gondoltam, megnézem. Egy csomag tésztát vettem a kezembe, majd mikor megláttam, hogy mennyi összetevőt tettek bele, már le is raktam. Nekem ennyi elég is volt. Esetleg próbálkozhatsz természetes élelmiszerekkel, amik zsírégető hatásúak, vagy telítenek. Neten találsz erről infót.
2013. okt. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Rendben.Köszönöm mindenkinek:)
2013. okt. 31. 08:43
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Norbi termékeit hagyd a csudába. Ő maga se hisz bennük. Ugyanígy a bolti, agyoncukrozott cuccokat, és a szénhidrátokat.

És csak csendben jegyzem meg: Ne a volt párod miatt akarjál lefogyni. Ha mindig másoknak akarsz megfelelni, sohasem leszel boldog.

2013. okt. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 k.doravanda válasza:
52%
Hagyd az update-t! Szerinted Norbi miért volt kórházban?! Hagyd!! Kondi terem, lépcsőzőgép, szoba bicó.... ilyenek. Neten találsz diétákat. De ezt az update-t hagyd!!!
2013. nov. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!