Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Az Update-s édességek milyen...

Az Update-s édességek milyen izesitővel készülnek? Xilittel?

Figyelt kérdés

Mivel édességfüggő vagyok, szeretnék visszavenni a fogyasztásból, de nehéz nagyon. Ezért gondoltam hogy ha ezek xilittel lennének izesitve, akkor ezekből ehetnék mértékkel és nem lenne olyan nehéz...

Nem vagyok túlsúlyos egyébként, jó pici úszógumi van 3 gyerek után, de a motiváció inkább az egészségesebb élet lenne.


2014. ápr. 7. 13:21
 1/4 anonim válasza:
gyumolcsoket egyel azok edesek es nincs sok kaloria bennuk...
2014. ápr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

Vannak jobban eltalált update édességek, de általában ergyák, és nem jobbak mint bármely élelmiszeripari hulladék társaik.


Talán mégis ajánlatos lenne természetesebb, jelenlegi tudásunk szerint nem káros paleós cuccok után nézni (bár már a vélemények kezdenek megoszlani a xilitről is).


Ráadásul az update árkategóriájában már lehet minőségibb termékeket is kapni, ezért nem értem az update iránti keresletet (persze a fogyasztói inkompetencia/tudatosság hiánya magyarázat mindenre)

2014. ápr. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
48%
Ha nem kifejezetten a fogyás a célod, én szívből javaslom a paleós muffinokat, paleós házi csokit, mert azok szerintem sokkal egészségesebbek mint a Norbis bolti édességek. Recepteket találsz neten, az édesítő meg rajtad múlik, mit találsz egészségesebbnek (én bolti folyékony édesítőt használok, tudom, hogy nem a legegészségesebb választás, de ki lehet próbálni eritrittel, steviával, mézzel stb). Én még szeretnék fogyni kb 5 kilót, de pl. most vasárnap csokiehetnékem volt, ezért csináltam paleós csokit: kókuszzsír + natúr kakaópor + édesítő, elég sokat ettem belőle, nagyon jólesett, mert nem dobta meg a vércukromat, nem volt nagy inzulinreakcióm utána, tökéletes volt az édesség utáni vágyam csillapítására és nem híztam tőle :)Kb 2 hetente ezzel szoktam "bűnözni". Lehet belerakni egy kis mogyorót/diót/aszalt gyümit is.
2014. ápr. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi. Ráfogok keresni. :)

Egyébként másfél hete hogy elkezdtem leállni az édessel. És nem gondoltam volna hogy ilyen jól megy majd. Múlt héten egyszer ettem egy palacsintát és egyszer egy sütit. De olyan bűntudattal, nem is kellett volna már, nagyon kelletlenül ettem. Ma ráálltam a mérlegre és fogytam majdnem két kilót. Pedig nem is mozgok. Attól félek hogy megint gebére fogyok, mert elég könnyen fogyok. És még csak az édeset vontam meg, liszteset ettem dögivel. Még azzal kéne valamit kezdenem.. Sőt a gyerekeim is jól viselik hogy nincs édességevészet. Ennek örülök a legjobban. :)

2014. ápr. 16. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!